SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търси се Link Checker

Илиев

Well-known member
Търся link checker, който освен да ми показва счупените връзки, да показва и индексираните страници в Гугъл и подобни статистики на сайта към който съм сложил връзка.

В момента използвам Xenu Link Sleuth, който върши работа, но с него не мога да проверявам дали сайта към който съм сложил връзка, вече не е "лош" и дали не е баннат.

Става въпрос за периодична проверка на 7000+ връзки, което няма как да стане ръчно.

Благодаря
 
Re: Търси се Link Checker

Търся link checker, който освен да ми показва счупените връзки, да показва и индексираните страници в Гугъл и подобни статистики на сайта към който съм сложил връзка.

В момента използвам Xenu Link Sleuth, който върши работа, но с него не мога да проверявам дали сайта към който съм сложил връзка, вече не е "лош" и дали не е баннат.

Става въпрос за периодична проверка на 7000+ връзки, което няма как да стане ръчно.

Благодаря
Дръпни си тая програма
yccy.ru/?yccyprog
Безплатна е.
Надявам се да ти свърши работа.
 
Re: Търси се Link Checker

Благодаря, май ще свърши работа. ;)

А тества ли си я с много сайтове за проверка? Ако заредя няколко хиляди ще се справи ли? Или Гугъл ще ме блокира?
 
Последно редактирано:
Re: Търси се Link Checker

Благодаря, май ще свърши работа. ;)

А тества ли си я с много сайтове за проверка? Ако заредя няколко хиляди ще се справи ли? Или Гугъл ще ме блокира?
В "Настройки" задай задръжка напр. от 8000 до 12000 и нямаш грижа за Гугъл.
Стига да имаш време :))
За Яндекс имаш право само на 1000 запитвания и след това ти бани IP-то.
Можеш чрез Яндекс XML ако имаш акаунт или чрез mail.ru да парсиш като вариант.
Но това за тези, на които им трябва наличието на сайта в индекса на Яндекс.
 

Горе