SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

entwickler

New member
Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод. Или някакъв друг cms, който е подходящ за лесно публикуване на кратки статии, с коментари. Изпращане на съобщения до един или повече потребители. Нещо такова. Идеи?

Или нещо тип community site.
 
Последно редактирано:
Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

най често използваните са pligg, drigg и hotaru. аз се мъча с hotaru още на локал, но всеки хвали Дригг, бил много seo frendly животно
 
За: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

За: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Можеш да пробваш и Social engine
 
Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Единственото кофти което бих ти казал е че вдигнеш ли посещенията над 1000 ще ти изреве хостинга - ако си на споделен хостинг. Иначе и на мен ми допада това решение с wordpress+buddypress :)
 
За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Това или ще бъде с малко потребители без да се индексира от търсачки.

Като изключим решението за впс. защо ти е платформа за социална мрежа като ще я ограничаваш от към потребление?
 
За: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

За: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

И аз се спрях на подобна алтернатива wordpress+buddypress , която не искам да се индексира изцяло, а само началната страница. Ако задам от общите настойки на WP да е достъпно само за обикновените потребители (без търсачки), а в същото време има стойността връзка от сайт.. т.е. негова страница, която да е пренасочена към новия блог, дали ще се получи? Но пък същевременно, ако се добавят адсенс реклами, така или иначе Г трябва да прегледа съдържанието, за да пусне подходящи такива.. Дали в случая ще има наказание от негова страна или няма да се съобрази с ограничението за индексиране?
 
Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Като изключим решението за впс. защо ти е платформа за социална мрежа като ще я ограничаваш от към потребление?

Трябва ми нещо, което да е по-скоро за колаборация. Групи от хора да си пишат, да обменят информация и да вършат работа, не става дума да си пращат смешни снимки и т.н.
 
Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Трябва ми нещо, което да е по-скоро за колаборация. Групи от хора да си пишат, да обменят информация и да вършат работа, не става дума да си пращат смешни снимки и т.н.
Май ти трябва Wiki система някаква подобна на MediaWiki с опцията да има групи потребители, които ръчно да им се дават права. Такова нещо ли ти трябва?
 
Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

Re: За: Re: Търся Платформа За Социална Мрежа с БГ Превод

не ми трябва много да се трупа съдържание, което мисля, че е идеята на wiki-тата, по-скоро да си пишат разни съобщения, да си имат групи и т.н.
 

Горе