SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся : Преводач.

Re: Търся : Преводач.

Кажи какъв английски искаш ? Аз имам 7 ниво
Ако е превод до 500 думи - 5 лева
Над 500 до 999 - 10 лева
1000 - 1400 - 15 лева
1401-1999 - 20 лева
2000-2500 - 25 лева
2501-.... - 35 лева
 
Re: Търся : Преводач.

Кажи какъв английски искаш ? Аз имам 7 ниво
Ако е превод до 500 думи - 5 лева
Над 500 до 999 - 10 лева
1000 - 1400 - 15 лева
1401-1999 - 20 лева
2000-2500 - 25 лева
2501-.... - 35 лева
7 ниво от колко :D, от 20?
Това с нивата е много малоумно, кажи колко години си учил и покажи 1-2 твои превода
 
Re: Търся : Преводач.

Учил съм англисйки 6 години.
Нивата са 10.
Преводите на резюметата в замунда на нови и страи филми аз ги превеждам ако не са преведени когато съм свободен
 
Re: Търся : Преводач.

bdaa отстъпки за дългосрочни поръчки има ли ? ;)
Да речем 40-50 превода по 300-400 думи средно ? В рамките на ммм 2 месеца ?
 
Re: Търся : Преводач.

оставете човека бе, това му е цената. То само като чуеш "а интервалите броиш ли" и ти става ясно за какъв превод става дума.

Очаквам при такива изказвания на преводача да му се даде материала със съкращения, за да излезне по-малко текста, баси.
 
Re: Търся : Преводач.

Цената си му е много добра на момчето, не знам какви преводи точно прави, някои от филмите в замунда са с отвратителни такива, ама аз в никакъв случай не бих седнал да преведа 50 публикации за 250 лв, че и отстъпки да правя.
 
Re: Търся : Преводач.

Дали превежда добре или не, мисля, че трябва да реши човека който има намерение да се възползва от услугите, как ще му докаже преводача това, си е тяхна работа. Относно парите които иска, според мен са смешна сума и офертата си е доста добра, ако момчето наистина го умее английския. Ако желаете професионален превод... фирми колкото искате, но там едва ли ще ви предложат толкова ниско заплатени оферти ;)

П.С> Явно някой все още не са се сабудили и не четат... тва с интервалите го писа друг потребител, не "преводача"...
 
Re: Търся : Преводач.

takaaaa na teb sym ti pisala otdelno pogledni si saobsteniqta cenite koito ti predlagam naistina sa ujasno niski nikoi dr nqma da ti predloji podobni taka4e pomisli si napisala sym ti nomer napisala sym ti i e-mail eto otnovo
ilina.ilina1@gmail.com i tel 0889763827 4акам те!
 
Re: Търся : Преводач.

Аз предлагам 5лв на страница със 12 шрифт-ако ви устройва пишете ми на скаип tcm_92
 
Re: Търся : Преводач.

Ето още една оферта за преводи. Заклет преводач съм, имам двугодишен опит като преводач.Имам CAE сертификат. Превеждал съм всичко от актове за раждане и дипломи до технически и медицински текстове. За легализация се договаряме отделно.
Цени:
0-20 стр - 5лв/стр
21-40 стр - 4/лв стр.
41+ стр - 3.50лв/стр.

За редовни клиенти +5% отстъпка на общата цена

Ако страницата не е пълна не се таксува като цяла страница.

За контакти - tommitomov@abv.bg
Skype: tommitomov
P.S. Не съм особено активен във форуми, така че ако има заинтересовани, моля да се свързват на посочените координати.
 
Последно редактирано:

Горе