SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

w1ck3dgam3

New member
Здравейте,

Търся копирайтър, който да пише ревюта на лаптопи на български език в дългосрочен план.

Големината на текста на всяко едно ревю държа да е над 500 думи.

Моля, изпращайте ми оферти на лични или на dimitrov.andrei@gmail.com
 
За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Доуточняващ въпрос: Ще се предоставят ли тестови бройки от лаптопите, за целите на review-то или не?
 
За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Здравейте,

Търся копирайтър, който да пише ревюта на лаптопи на български език в дългосрочен план.

Големината на текста на всяко едно ревю държа да е над 500 думи.

Моля, изпращайте ми оферти на лични или на dimitrov.andrei@gmail.com

привет,
пиши ми на лични.:)
 
За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Доуточняващ въпрос: Ще се предоставят ли тестови бройки от лаптопите, за целите на review-то или не?

За съжаление - не.
 
За: Re: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

За: Re: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Тоест ревюто трябва да е превод (едва ли може да се предполага, че някой има достъп за тест до много различни лаптопи)?
А снимките?

Здравейте,

ревютата не трябва да са дословен превод на 100%. Може да се ползва информация от Интернет, но държа текстовете да са уникални.

Снимките и други медии са моя грижа, а не на копирайтъра.
 
Re: За: Re: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Re: За: Re: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Здравейте,

ревютата не трябва да са дословен превод на 100%. Може да се ползва информация от Интернет, но държа текстовете да са уникални.

Ти това как точно си го представяш? Щото на мен ми се пишат ревюта...
 
За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

За: Търся копирайтър за ревюта на лаптопи

Намерил съм си човек за работата. Моля тези от Вас, които са ми написали пробни ревюта да изпратят удобен за тях начин за плащане за да мога да им ги платя.
 

Горе