SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся копирайтър

dtstyle

New member
Привет,

Както може да се види от заглавието се интересувам, от копирайтър, който/която може да създава уникално и интересно съдържание със следните условия:

1. Да са на добър английски.

2. Статията да е до 1100 - 1200 думи.

Става дума за по-дългосрочен проект, за който ще се изисква създаването на около 12 - 14 статии на всеки 3 седмици.

Моля, изпращайте въпроси или предложения на лично.

Благодаря!
 
Re: Търся копирайтър

Тематиката на съдържанието е - dolls, collectibles, jewelry, apparel, eggs, tableware, religious, books, media, gift ideas - но това са разбира се общите теми.

За всяка статия ще се дава конкретна тема примерно "beautiful wood dolls", за която ще се пише статия отговаряща на по-горните условия, която съм изброил в предния пост.

Важния въпрос за заплащането .... май аз трябва да го задам, защото вие сте извършител, а аз съм клиент и питам - "Колко ще ми струва тази услуга, която отговаря на мойте изисквания?". Всеки си цени сам труда и си казва цената и когато с условията са съгласни продавач и купувач се сключва сделка :)
 
Re: Търся копирайтър

1100 - 1200 думи съжалявам за оффтопика, но това са си няколко страници в word трябва да се бръкнете поне 15$
 
Re: Търся копирайтър

1100 - 1200 думи съжалявам за оффтопика, но това са си няколко страници в word трябва да се бръкнете поне 15$

Не е ли малко малко????
За сносен английски по малко от 4-5$ за хил. символа не съм чул...
Но знам ли, в България разценките може да са други.
 
Re: Търся копирайтър

Привет,

Както може да се види от заглавието се интересувам, от копирайтър, който/която може да създава уникално и интересно съдържание със следните условия:

1. Да са на добър английски.

2. Статията да е до 1100 - 1200 думи.

Става дума за по-дългосрочен проект, за който ще се изисква създаването на около 12 - 14 статии на всеки 3 седмици.

Моля, изпращайте въпроси или предложения на лично.

Благодаря!

Виж тук, ако не намериш другаде:
_www.textsale.ru
Има раздел за английски текстове.
Можеш да оставяш и поръчки.
Но за работа се иска да имаш достъп до плащания с Webmoney (webmoney.ru)
Там няма paypal.
 
Re: Търся копирайтър

1100 - 1200 думи съжалявам за оффтопика, но това са си няколко страници в word трябва да се бръкнете поне 15$

ОК. Няма проблеми стига да е качествено. Аз не съм споменал, че търся супер качество за без пари или за 2 лв - 5 лв. на статия.

Която желае да се обади. Ако ти си навит кажи може да започнем от понеделник :)

P.S. А страниците са точно една и половина в уорд.

:)

@Seo-Pi4

Благодаря за информацията, но предпочитам да е наше момче/момиче, защото предполага по-лесна комуникация и работа. А и вече съм си патил от работа с непроверени хора.
 
Последно редактирано:
Re: Търся копирайтър

Е никой ли няма или поради настъпващите празници не ви се работи :)
 
Re: Търся копирайтър

Е никой ли няма или поради настъпващите празници не ви се работи :)
Здравей, Аз съм заинтересован от офертата ти. Пиши ми на лично или на мейл: nikolay.stoyanov @ mail.bg или на Skype: nstoyanov82

Поздрави!
 
Re: Търся копирайтър

Благодаря на отзовалите се, но търсенето приключи.

Веселеи празници на всички :)
 

Горе