SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся малък ресурс от VPS

Sdimo

New member
Знам малко е странна офертата, но преди известно време някой беше предложил подобно нещо.
Обръщам се към тези, които имат нает VPS.
Трябва ми малък ресурс от порядъка на 100 - 150 MB за по един сайт на различни VPS-и с цел избягване на еднакви IP-та.
Знам възможно е наемането на повече от едно IP-та на един VPS, но поне тези, които съм виждал аз, винаги са поредни. На VPS-a, който съм избрал дори не мога да наема повече от 2 IP-та.
Сайтовете са малки леки на wordpress, без галерии, така че да не затормозяват ресурсите.
Цената, която беше предложена за тази услуга беше 10 лв. на сайт на година - ако на някой му се струва много ниско, може да го обсъдим.

Втория вариант е да си помогнем взаимно и да правим размяна, вие хоствате 1 мой сайт на ваш VPS, аз хоствам ваш сайт на мой VPS. ;)

Чакам оферти на лични !
 
Последно редактирано:
Re: Търся малък ресурс от VPS

Сайтовете са малки леки на wordpress, без галерии, така че да не затормозяват ресурсите.
Лек и WP са взаимноизключващи се неща.
А защо ти е VPS, а не shared hosting + ip ...
 
Re: Търся малък ресурс от VPS

С риск, съобщението ми да се изтълкува като флуд, но да давам + или - за да напиша това не ми се иска, ще попитам.
Нима все още вярвате в мита за еднаквите IP-та?
Може ли пример за доказателство за това, че сайтове се банят по IP, а не заради тяхното съдържание?
Аз мога да предоставя доказателство за противното.
 

Горе