SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся партньори за съвместна работа

suncho

New member
Здравейте. Стартирах уебсайт, който има нужда от екип зад себе си. Сайтът е на 1 месец и прави по 1000 посещения дневно, няма големи приходи от реклама.

За да се развие трябват няколко човека с които да сме равни. Не приемам да съм шеф на някого или някой да ми налага какво да правя. Съгласен съм за мнения и съвети по дадена идея.

Изисква се единствено постояннство и труд. Хубаво ще е хората да имат опит, а да не са новаци в Интернет. На лично съобщение ще пратя на тези които искат уебсайта и ще говоря с всеки по отделно.
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Здравей,

Пиши ми на лично за какво става въпрос. Имам опит в уеб програмирането от няколко години.
Мои проекти :
promociqta.com
izpolzvai.com - сайта има около 1200 посещения на ден.
 
Re: Търся партньори за съвместна работа

Драсни ми и на мен едно лично съобщение. Искам да видя за какво става въпрос. Поздрави!
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Проявявам интерес, главно за писане на материали. Напиши и на мен едно ЛС с повече подробности.
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

БИва ме в писането на статии имам голям опит, както и в социалките пиши и на мен ако прецениш!
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Изпрати едно ЛС и на мен. Силната ми страна е програмирането. Поздрави
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Здравей и аз се интересувам. Имам опит с SEO и писане на контент.
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Ако може и на мен едно ЛС с идеята и нуждата от помощ.
 
За: Търся партньори за съвместна работа

За: Търся партньори за съвместна работа

Пусни ми и на мен ЛС със сайта и информация.
 

Горе