SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся програма за проверка на линкове

M

mvmrik

Guest
Трябва ми програма за проверка на неработещи линкове, но да не е онлайн, а да се инсталира и да проверява PHP файлове. Досега използвах една Link Checker Pro, но тя работи 1 месец само. Трябва ми нещо безплатно.
 
Re: Търся програма за проверка на линкове

но да не е онлайн, а да се инсталира и да проверява PHP файлове

Можеш ли да разтълкуваш малко това?

Иначе добра програма за проверза за счупени ликове е Xenu.
 
Re: Търся програма за проверка на линкове

Можеш ли да разтълкуваш малко това?

Иначе добра програма за проверза за счупени ликове е Xenu.

Имам предвид да не проверява самия сайт както е в интернет, а да си избера самия файл от компютъра, защото повечето такива програми които намерих бяха само за онлайн проверка на даден сайт. Тази програма която си дал я пробвах вече и не става. Тя работи, но само с html файлове, като и заредя php файла нищо не прави. По принцип става като преименувам разширението на дадения файл от php на html, но така става много сложно, защото аз проверявам стотици файлове и не мога на всеки да променям разширението и после пак да го връщам на php.
 
Re: Търся програма за проверка на линкове

Няма как да стане твоята, имаш твърде специфично желание. Качи си сайта в някой сървър (може и на localhost) и пусни програмата.

По принцип има. Link Checker Pro работи идеално и ми върши работа, но е само 1 месец а крак не можах да намеря. Иначе самия сайт ми го има качен в интернет, но мен ме притеснява факта че като му пусна онлайн проверка се проверява всичко и ме е страх да не се отчете като кликове в easytrader и adsense и да вземат да ме баннат. Като си проверявам самите файлове от компютъра, тогава не се зареждат рекламите.
 
Re: Търся програма за проверка на линкове

но мен ме притеснява факта че като му пусна онлайн проверка се проверява всичко и ме е страх да не се отчете като кликове в easytrader и adsense и да вземат да ме баннат. Като си проверявам самите файлове от компютъра, тогава не се зареждат рекламите.

Даваш в Xenu да не проверява външни сайтове.
 
Re: Търся програма за проверка на линкове

В крайна сметка намерих крак за Link Checker Pro, а тази програма ми върши перфектна работа.
 

Горе