SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся рекламен специалист

catoen

New member
Търся човек, който да популяризира http://catoen.com в България. Казвам рекламен специалист, защото сайта няма нужда от СЕО, тъй като търсачките не са нашата цел. Нужен ми е човек, който да отговаря за популяризирането на сайта и да разгласява за неговото съществуване използвайки различни методи. Предпочитам да пишат хора с опит, или поне да имат ясна стратегия, защото работата изисква много време и отдаденост. Условията ще изпращам по пощата.

Може да пишете тук или на bulgaria@catoen.com
 
Re: Търся рекламен специалист

Кодер не търсите ли?


Код:
????? ? catoen

????? ? Catoen?

Catoen ???????? ??????????????, ??? ?? ?????? ?? ?? ??????????? ? ?????, ? ?????? ??? ????? ???????? ??????? ? ??????? ?? ?? ??????????, ?? ?? ??? ????? ???????????? ??? ????????? ?? ?? ?????????. 

Catoen ?? ? ?????? ???? ????????? ???? ?? ????????????. Catoen ?????? ?? ?????? ?? ????????? ????, ????? ?? ???? ?????????? ???? ?? ????, ?? ?????????? ?????? ???? ? ????.

??????
в секция "За нас"
 
Re: Търся рекламен специалист

Не, благодаря за предполежението, но търсим само човек за реклама. Има кодер, предполагам проблема е скорошен и благодаря, че съобщихте за него.
 
Re: Търся рекламен специалист

Рекламни банери в по-известните сайтове за запознаства и някой социални мрежи на дългострочна основа.
Според мен, това е напълно достатъчно, за да получите таргетирани посетители.
 
Re: Търся рекламен специалист

Рекламни банери в по-известните сайтове за запознаства и някой социални мрежи на дългострочна основа.
Според мен, това е напълно достатъчно, за да получите таргетирани посетители.

Едва ли...ще стане за сайтовете за запознанства...това значи да загубят част от потребителите си;):confused:
 
Re: Търся рекламен специалист

Едва ли...ще стане за сайтовете за запознанства...това значи да загубят част от потребителите си;):confused:

Разбира се, че няма да стане. Кой луд би рекламирал конкурента си :D

Отностно фейсбук, не съм се интересувал още, но съм мислил за него. Тези дни ще го проуча.
 
Re: Търся рекламен специалист

Обявата е невалидна. Благодаря на проявилите интерес.
 
Re: Търся рекламен специалист

Разбира се, че няма да стане. Кой луд би рекламирал конкурента си :D
След като темата вече е история може ли да поспамя малко? С това горе не съм съгласен, ама никак. Въпроса с рекламата на конкуренция в този вид не представлява никакъв проблем за въпросните сайтове. Хората така или иначе имат избор от доста подобни сайтове и никой не живее с илюзията, че може да ги ограничи или да ги накара да бъдат лоялни на един конкретен. Именно поради тази причина пари от реклама, особенно тук ще са много добри и вярвам никой не би отказал.
 

Горе