SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся счетоводител от Варна

gartar

New member
Търся счетоводител от Варна, който е запознат с тези приходи от чужбина, афилиейт, физически лица, юридически и т.н, за да ми разясни как стават нещата и да ми прави счетоводството.

Някой може ли да ми препоръча (да пише тук или да ми прати лично съобщние).

Между другото ако търся счетоводител, то към всеки ли мога да се обърна.Дали на всички им са ясни тези неща?
 
Re: Търся счетоводител от Варна

Схемата при доходи от чужбина е една и съща за всякакви операции.
Счетоводителите не им дреме много от къде са парите. Те имат приход по банкова слетка - издават си фактура на съответната стойност и забравят.

Вкараш ли някакви пари в банковата сметка на фирмата си, автоматично трябва да създадеш фактура за съответнтата стойност.
 
Re: Търся счетоводител от Варна

Драсни на л.с. може се видим да пием по бира и да ти обесня като за начало каквото те интересува, а след това и да ти дам координати на някой счетоводител :)
 

Горе