SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся съвети

Syncro

Active member
Ясно ви е вече, че СЕО-то не ми е професия, нито приоритет. Хванах се за да си направя фирмен сайт и по-късно реших да се пробвам на международна сцена :D
Сайта е www.tuning-links.com Идеята бе да изкарам от адсенс пари за един хубав фотоапарат ($500 - $600) Днес обаче получих оферта за закупуване на целия сайт за $1200 Определено ще стигнат за фото-то, но няма да имам сайт повече,а честно да си кажа ми харесва да го поддържам и ще ми липсва.
При условие, че продължавам да се занимавам с него (от тази година си пиша статиите сам и вече няма copy-paste и се съобразявам с всичките ви съвети) мога ли да очаквам по-висока цена примерно след година и изобщо тази цена реална ли е?
 
Re: Търся съвети

Та за какво ти е съвета?
Дали да продаваш ли?
 
Re: Търся съвети

Ами божа работа...може и по скъпо да гопродадеш по натам...а може вече и тази цена да не получиш. Сайта е твой и ти трябва да решиш...
 
Re: Търся съвети

Та за какво ти е съвета?
Дали да продаваш ли?
Така и не се научих да се изразявам с клавиатура...
Изхождайки от цената - ако не е реална - не продавай! Нещо такова чакам
Или примерно продължавай след година ще е по-скъп.......или така и така нищо не става от теб отърви се докато е време
Иначе казано ми трябва разговор с познат който е на ти в този бранш на по кафенце за да си изясня нещата....но нямам такива познати :(
 
Re: Търся съвети

Ми то в общи линии ти си човека който може да ти даде най-добрия съвет.
Цена на сайт при продажба, стандартно се определя като се умножат месечните му приходи по няколко месеца, обикновено от 6 до 12.
Прецени си сам дали е добра офертата. Сметни колко труд ти е коствал, колко време му отделяш, какво друго ми могъл да направиш, за да изкараш повече пари за същото това време, какво ти дава като емоция и удовлотвореност работата по него и така.

То от теб си зависи, от целите и гледната ти точка. Ние каквото и да ти казваме ти си знаеш най-добре :)
 

Горе