SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся съвет за сайт - поместване на реклама

devil

manual QA
Добър ви ден, драги хора.

Та ето какъв е въпроса - търся съвет (е търсих и в предприемач.цом, ама там като да не успяха да ми отговорят) за следното - имам сайт в който ми се ще да добавя все пак и някакви реклами (така де, да има някаква възвръщаемост на вложениете усилия). Проблемите на тази мисъл са два - сайта е със съдържание на български (предполагам ако ставаше въпрос за англоезичен такъв, щях да имам избор) и по-лошото - с цинично съдържание (цинична поезия), което автоматично го изключва от възможността да плякам Гугълски реклами върху него. Иначе, от към посещаемост (при положение че ама не съм го обявявал абсолютно никъде, а и не съм го рекламирал) дневно има плаващо 50 - 100 уникални (това ама хич не е много, но все пак). Вие какво бихте ме посъветвали?
 
Re: Търся съвет за сайт - поместване на реклама

Бих те посъветвал да пишеш директно на някой секс магазини или сайтове, които няма да им е лошо да рекламират там. Ако е такъв цинизма. Ако е някакъв социален, пишеш на който трябва.. все ще има нещо. Но това ще е нещото.. Директно.

И защо казваш, че в предприемача не са ти отговорили. Не е вярно.
 
Re: Търся съвет за сайт - поместване на реклама

Бих те посъветвал да пишеш директно на някой секс магазини или сайтове, които няма да им е лошо да рекламират там. Ако е такъв цинизма. Ако е някакъв социален, пишеш на който трябва.. все ще има нещо. Но това ще е нещото.. Директно.

И защо казваш, че в предприемача не са ти отговорили. Не е вярно.
Баш си е вярно, смисъл там са ми отговорили по въпроса (потвърдили са съмненията ми един вид) за AdSense-а...но това е половината от въпроса. Цинизма...ще рискувам и пусна адрес (ако е нарушение, съжалявам!) с оглед максимална яснота: putka.net.
 
Re: Търся съвет за сайт - поместване на реклама

Странно не съм видял темата, пробвай афилейт програмата на hotshop.bg :)
 

Горе