SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся хора за пренаписване и качване

horoskop4e

New member
Търсят се един или повече редактори в новинарски сайтове. Работата се състои в следното:

1. Текстовете пристигат при вас на Word с грешки от сканирането и обработката с FineReader. Част от тях се редактират така, че да нямат грешки, друга част се пренаписват като тотално се променя техният акцент и смисъл.

2. Илюстрират се с подходящи снимки и видео и се качват на сайтовете в подходящите рубрики.

3. По-интересните от тях се анонсират в социални мрежи.

4. Дава се отчет за всекидневно свършената работа по мейла или в скайп.


Първоначалното заплащане е 100 лева на месец, като половината се плащат авансово. За да заработите тези пари, е необходимо всеки ден без почивен ден да редактирате или пренапишете поне 10 материала, да ги илюстрирате с катринка и видео и да анонсирате по-интересните от тях. На пробен срок ще вземем няколко души, които ще се съревновават. С постоянен ангажимент ще останат само един или двама от кандидатите. Възнаграждението и ангажиментите на одобрените за трайна заетост ще се увеличават впоследствие, докато не се запълни един цял работен ден. Има възможност за подписване на трудов договор и плащане на осигуровки.

За да кандидатствате, изпратете автобиография и мотивационно писмо, от което да става ясно колко време на ден можете да отделяте, каква е вашата писмена култура и какъв опит имате с редактирането на текстове.

Работата е идеална за хора извън София, които прекарват часове пред компютъра и искат да припечелят допълнително.
 
Последно редактирано:
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Статиите са на български. Ангажимент ще спечели този, който качи най-много материали, нека не се ограничаваме с 300 статии. Освен това парите ще се вдигат. 100-те лева са само за конкурса - за да са сигурни хората, че ще си ги получат. С одобрените кандидати ще се разберем допълнително за увеличаване на парите и ангажиментите. Те ще бъдат в зависимост от броя и качеството на пренаписаните текстове.
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Напълно пдкрепям мнението на CrAzY-MaST, че цената е смешна, дори и за конкурса. Събирането, редактирането, добавянето на подходящи снимки или видео и
публекуването в социални мрежи си е доста занимавка, но реално погледнато възможността да намериш някое 11 годишно лапе което седи нон стоп на пц-то е доста голяма. Успех
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

нека не се ограничаваме с 300 статии
Да аз да ви напиша 1000 статии, а пък евентуално може и да ме изберете :)
Добре сте го измислили, за един месец може да съберете статии с години да има да качвате.
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Стоте лева се гарантират на онези, които са изпратили достойни биография и мотивация. Няма вариант да работите и да не си получите парите.
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

@horoskop4e - Според мен ще е по-добре да определиш цена за публикация и да наемеш повече от един човек - колкото ти трябват. После виж кой колко пише на месец и си прави сметката.
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

@horoskop4e - Според мен ще е по-добре да определиш цена за публикация и да наемеш повече от един човек - колкото ти трябват. После виж кой колко пише на месец и си прави сметката.
Просто мразя да броя и да смятам. А през различните дни има различно количество работа. Човек се чувства по-спокоен, когато има гарантирана сума, при това дадена авансово. И на мен ми е по-лесно така. Пари превеждам около 10-о и 25-о число на месеца.
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Имам вече трима кандидати. Благодаря ви за постингите. Намерих си хора. Не съм търсил нито гладни, нито индийци, нито мангасари. След като на вас работата ви се струва нископлатена, моля да ме извините за неприличното предложение! Но аз хора си намерих именно от този форум и от Предприемача. И те - ей, Богу, не са ГЛАДНИ! Просто работата им е изгодна. Приемам и още кандидатури!
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Ако намериш някой да ти работи за 100 лв го прати насам, аз ще му запълвам другата част от деня след като ти качи статиите :)
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

Имам вече трима кандидати. Благодаря ви за постингите. Намерих си хора. Не съм търсил нито гладни, нито индийци, нито мангасари. След като на вас работата ви се струва нископлатена, моля да ме извините за неприличното предложение! Но аз хора си намерих именно от този форум и от Предприемача. И те - ей, Богу, не са ГЛАДНИ! Просто работата им е изгодна. Приемам и още кандидатури!

ако сумата беше поне няколко пъти по-висока и аз щях да се включа просто защото е на български :)
иначе късмет, дано ти свършат добре работата
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

ако сумата беше поне няколко пъти по-висока и аз щях да се включа просто защото е на български :)
иначе късмет, дано ти свършат добре работата

Ами ти като си толкова отворен, ми предложи новина! Кажи ще ти напиша такъв и такъв материал срещу толкова и толкова! Съществува голяма вероятност да се разберем, ако този текст представлява новина, ако успееш да ме убедиш, че ще провокира и докара достатъчно много читатели. Макар че искам отсега да те предупредя, че към новините съм доста скептичен. Но ти пробвай! Най-много да ти кажа, че не става!
 
Re: Търся хора за пренаписване и качване

хехе, че какво да предлагам - то нали "Текстовете пристигат при вас на Word с грешки от сканирането" :)

прати ми ЛС с примерна статия ако искаш
...само че за под 1-2лв на статия нямам намерение да си правя труда :)

п.с.
това не трябваше да става публично, но така се случи...
 

Горе