SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся човек да ми подбере ключови думи за проект

sapa84

New member
Здравейте... Имам една необичайна молба:

Търся човек който да ми подбере ключови думи/фрази за един мой проект. Думите които искам да се подберат са 21 на брои. Също така ще са ми необходими 10/11 описания на страници.

Колкото и странно да звучи офертата е сериозна...Предложете цена за работата ...

Ще изчакам някой друга оферта и ще избера ако има кой да се заеме...

Като цяло идеята е 3 основни и останалите са за категориите...Подробности ще дам на ЛС
 
Сайта е BG. Социална мрежа е. Категориите са снимки, видео, обяви, линкове, събития, блогове и още една 2 има но не са важни. Търся подбор на 21 ключови думи с високо търсене и ниска конкуренция. Описания: 2,3 изречения , или макс до 150 думи.
 
Няма нищо "необичайно" в правенето на keyword research, дори е много добре дефинирано, включително с необичайната мярка за краен брой слова...
 

Горе