SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся човек да поддържа видео блог

MacTeP

Senior Member
Търся някой, които му се занимава да поддържа видео блог, давам 50% от чистата adsense печалба. Блога тепърва ще се развива, така че не очаквайте бързи и много пари. Тематика е малко специфична, но мисля че повечето хора от форума ще се справят безпроблемно. Изискванията са елементарни познания по SEO и средно ниво на англииски. Работата не е много, идват не повече от 30 минути дневно, ама просто съм претрупан с работа и нямам време да го мисля и този проект. Не искам да го зарязвам, защото имам идеи за бъдещото му развитие след година две. За момента трафика е супер смешен, но главно мисля да си експериментирам в ниша където не познавам добре конкуренцията. Казвам ви всичките недостатъци защото не искам да има неразбрали и криви, искам да съм максимално коректен. Ако някой е навит или има въпроси нека ми пише на PM. Платформата е WordPress, на собствен домейн и хостинг. Аз поемам всички разходи по сайтчето.
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

кой ти гледа голи мацки вече ? топ клипа е с гол MacTeP възкачен на SEO Blog :)
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

кой ти гледа голи мацки вече ? топ клипа е с гол MacTeP възкачен на SEO Blog :)

Че какво му е лошото да има някой друг гол мастър възкачен някъде, в смисъл точно нашия МасТер не, че не ми е във възрастната група, ама други така в интервала 25-35 добре ще се получи, Румито сигурно и тя ще ме подкрепи ;-)
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

За жалост не е с голи мадами... там adsense трудничко ще сложа, не че не мога де... ама акаунтчето ми трябва ;)

А иначе гол Мастер... за женската част от форума да подчертая че си нямам приятелка, пък и не ми пречат много възрастовите разлики... нали хвани си кака да те отрака (тъй и не успях аз навреме да си хвана, та трябваше да се уча от разни филмчета след 24:00...) ;)
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

За жалост не е с голи мадами... там adsense трудничко ще сложа, не че не мога де... ама акаунтчето ми трябва ;)

А иначе гол Мастер... за женската част от форума да подчертая че си нямам приятелка, пък и не ми пречат много възрастовите разлики... нали хвани си кака да те отрака (тъй и не успях аз навреме да си хвана, та трябваше да се уча от разни филмчета след 24:00...) ;)

Хохохо! Руми, гледай какво става тука! Излезе ни късмета на дърти години! Оггин аз предлагам нова тема във форума - СЕО Любоф от Ново Време, Старо съдържание със Свежи Линкчета.
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Хохохо! Руми, гледай какво става тука! Излезе ни късмета на дърти години! Оггин аз предлагам нова тема във форума - СЕО Любоф от Ново Време, Старо съдържание със Свежи Линкчета.

Аз ви обичам всичките ве споко ;) Голямо сърце имам
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Ей, шемусеневиди, още ергенското парти не е минало и вече почна да обичаш наред, тюю и мъже!:eek:


Дам, голям съм гад :)

btw темата е сериозна и ще се радвам ако има желаещи да помогнат. Разби се ако имате и други условия с удоволствие ще ви изслушам и ще ги обсъдим. Все пак гледайте да са в границите на реалното
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Дам, голям съм гад :)

btw темата е сериозна и ще се радвам ако има желаещи да помогнат. Разби се ако имате и други условия с удоволствие ще ви изслушам и ще ги обсъдим. Все пак гледайте да са в границите на реалното

Добре :( Аз отивам на чекмеджетата ...
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

icq: 125903433
skype: mactep86

Пиши да ти обясня каква е ситуацията и ако още си навит да ти адна юзерче :)
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Аз си мислех, че Mactep ни предлага тройка с Лилито, то накрая няква мъжка любоф се заформи :D

А и Мастъре, много скачаш нещо на каки, от ябълките ще да е, едно време за девойки на твойта възраст ревеше, сега вече не подбираш :p
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Аз си мислех, че Mactep ни предлага тройка с Лилито, то накрая няква мъжка любоф се заформи :D

Предложението още е актуално :D
 
Re: Търся човек да поддържа видео блог

Ами amebolirium какво ще го правим :D с него май се взехте вече :p

С него се взехме за работата :)
С вас двечките ще се вземем за удоволствията, нали заради това работим всички :)


Ще настъпи голяма борба за МАстера май ;)

Няма място за притеснение, аз съм момченце за много жени :)
 
Последно редактирано:

Горе