SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся човек работещ Gabfire themes на WordPress

anris

New member
Търся човек който да работи с Gabfire themes на WordPress.Нужна е донастройка на сайт който работи от една година активно.Не съм на ти с програмирането и имам нужда от професионална намеса. Ще бъда благодарен на всеки който се свърже с мен. Очаквам да се реализират някои от предоставените в темата екстри, които не знам как да настроя до край за да работят коректно.Започнати са и три други сайта които ще е нужно да се настроят.за контакти на лични или на info.angelov@gmail.com
 
Re: Търся човек работещ Gabfire themes на WordPress

Явно няма хора работещи с Gabfire themes на WordPress. Ето го сайта http://www.sobstvenik.com/
Има някои неща за оправяне от специалист.Ако някой се наеме, нека да пише на мейла или на лични с предложение какво ще се поправи и каква е цената на услугата.
 

Горе