SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

ваучери

New member
Работата включва следното:
- Коментари по блогове - заплащане на база одобрени коментари
- писане/пренаписване/превод на различна тематика (пари, работа, развлекателна и д.р.) - заплащане на брой думи
- регистрации във форуми и публикуване на коментари/теми в тях - заплащане на регистрация и за всеки коментар
- публикуване на обяви в сайтове за обяви - заплащане на брой публикувани обяви

Всичко е на български език!
Заплащане след изпращане на репорт за свършената работа.

Необходимо ми е следното минимално количество на месец:
- 150 коментара
- 20 статии (300-400 думи)
- 150 публикувани обяви


Очаквам вашите конкретни оферти за всяка една задачка по отделно. Можете да кандидатствате и само за коментари по блогове.
Предпочитам да работя с 1 човек, но ако преценя, че ми е по-изгодно може да са повече.
 
За: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

За: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Статиите на какви теми трябва да са и къде трябва да се пубикуват? Или ти отговаряш за публикациите? Отделно за обявите 150-200 на месец, за каква сума? Поздрави.
 
Re: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

BGNEWS, статиите аз си ги публикувам.
 
За: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

За: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Ваучери, имаш ЛС от мен.
 
Re: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Все още събирам оферти. Който има желание да праща.
 
Re: Търся freelancer за линк билдинг и създаване на съдържание

Офертата отново е валидна, тъй като част от хората с който работех се отказаха. Интересувам се от публикуване на обяви вече в спин формат (или какъвто и да е друг метод, стига текстовете да не са копи пейст) и писане на коментари по блогове! Завишавам и бройката: по 300 коментара и по 300 обяви на месец. Това е максимума. Ако са примерно 250 не е проблем. Но ако са повече от 300 не се заплащат.
Коментарите могат да са на всякакви сайтове, осен тези на безплатни домейни. От 1 сайт може да има до 5 беклинка, изключение правят тези който дават nofollow линкове. При тях максимума е 1 беклинк.
 

Горе