SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся link building услуга

kozhuharov

New member
Здравейте колеги,

Търся link building услуга, насочена изключително към англо-езичния интернет.Tърся в рамките на бюджет за един сайт или един url 55$.Чувствайте се свободни, да ми предложите, всякакви варианти.От мен получавате адреса на домейна или линка към страницата, всичко останало е от вас.
Мога, да заявявам услугата ви за три нови проекта месечно.Заплащане 50/50 %, аванс и остатък след приемане на отчета.Все пак, за да ви авансирам , би трябвало да има причина, не че са много 28$, ама хич не ми се ще, да ги загубя!
След тест, от три успешни разплащания с вас, можете да разчитате на 80$/проект!Тоест, условията които ще договориме, ще важат и след увеличението на цената!
След 6-я проект можете да разчитате на 100% авансово плащане!
Уточнение, не се опитвайте да бъдете посредници, очаквам услугата да бъде извършена лично от вас!
Ще направя избор на база: качество, количество, цена, време за изпълнение.
Очаквам вашите подробни предложения и презентации!

П.П.
Ако никога, не сте извършвали подобна услуга, моля да не си губим взаимно времето!

Ако на някого, цената му се струва малка, може да ме попита, каква услуга в тази насока, мога да преложа аз, за 50$ на проект! Иначе казано, все пак има база, на която, ще бъдат оценявани предложенията!

Благодаря за отделеното време и внимание!
 

Горе