SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

[Търся] SEO за магазин за парфюми

Malicieux

New member
Сайтът е онлайн магазинът за парфюми http://www.bestperfumes-bg.com

Набират се оферти включващи цялостна оптимизация - он-пейдж, регистрация по директории, линк билдинг и т.н. за до 5 ключови думи - цена + абонамент на месец за поддържане на резултатите.

Домейна подлежи на промяна с по-подходящ. Моля само за сериозни и предложения с реалистична стойност.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

А ключовите думи са?
парфюми
парфюм
тестери
мъжки парфюми
дамски парфюми
маркови парфюми :))))
Това е пълният пакет в тази ниша :)
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Доста сериозни ключови думи - като гледам първите пет страници в гугъл са само с магазини запълнени (мързеше ме да продължа къде почват сателитките) - бая бюджет ще трябва да отделиш ако гониш точно тези думи :)

Успех!

(имам чувството че това е нишата в която всеки се пробва)
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Един съвет от мен - ключовите думи, които Драго е дал са топ думите за тази ниша, но не носят печалба :)

Имах сайт в топ3 по тези думи и му носиха трафик, които изобщо не монетизираше, според проучвания на потребителското поведение. В други думи трябва да се целиш, ако искаш да оптимизираш магазин за парфюми.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Един съвет от мен - ключовите думи, които Драго е дал са топ думите за тази ниша, но не носят печалба :)

Имах сайт в топ3 по тези думи и му носиха трафик, които изобщо не монетизираше, според проучвания на потребителското поведение. В други думи трябва да се целиш, ако искаш да оптимизираш магазин за парфюми.

що? кво стана просто нескопосан сайт, или просто хората нямат пари. а и да купиш парфюм без да го померишеш, едва ли. освен ако не си го полазвал преди. но пак не си сигурен в оригиналността му...
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Не е нито едно от това, което пишеш. Просто търсенията на хората са други и не това са най-точните думи по който трябва да се оптимизира.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Предполагам търсят точно определена марка парфюм. Едва ли някой ще си купи парфюм заради опаковката. В Интернет търсят цена.

Потребителят отива в мол-а, харесва си парфюм, но му се вижда скъп. Прибира се, търси името му в Интернет и очаква по-добри оферти.

Затова няма смисъл да излизаш за думата "парфюми". В много ниши е така и трябва да се внимава. Аз така разсъждавам.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Един съвет от мен - ключовите думи, които Драго е дал са топ думите за тази ниша, но не носят печалба :)

Имах сайт в топ3 по тези думи и му носиха трафик, които изобщо не монетизираше, според проучвания на потребителското поведение. В други думи трябва да се целиш, ако искаш да оптимизираш магазин за парфюми.

Темата се разрастна много за пазара.
но съм длъжен тук да кажа нещо, на което много малко хора все още обръщат внимание.
Номерът не е само да е в ТОП-а сайта.
А да имаш подготвен оф-лайн екип, който да е обучен на продажби по телефона. Като принципа е - всяко позвъняване да се превърне в продажба. А това не го умеят всички.
Другото е юзабилитито на сайта. Не мислиш ли, че там може да е имало проблеми?
Защото думите са си точни и до преди кризата имаше Бг сайтове, които по тези думи продаваха по над 100 единици парфюми на ден.
Така, че не съм много съгласен с това твърдение.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Можеш да погледнеш моя оферта тук , която със сигурност ще ти помогне за по-доброто класиране на сайта.
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Край на търсенето. Незнам дали да е коректно да кажа кой спечели. Ако той няма против - да се напише или да ми каже :)
Благодаря за офертите! :)
 
Re: [Търся] SEO за магазин за парфюми

Който е спечелил най-вероятно ще иска линкче от нишата - да ми пише ЛС. :)
 

Горе