SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся Top Referrers Script

bigger

New member
Някой да е имал достъп до такова животно? :) За който не се сеща тва е автоматичен ексчейндж на трафик, който брой влизащите и излизащите кликове от другите към теб и от теб към другите и си класира автоматично тези сайтове, който пращат най-много трафик на по-горни места в списъка. Склонен съм и да платя за качествен такъв, стига разбира се цената да е разумна. Благодаря Ви предварително.
 
Re: Търся Top Referrers Script

Да разгледах го, но малко по-сложно искам да бъде, трябва сайтовете сами да си се регистрират за ексчейнж, а не да брой всички и гугъл включително и линковете да са индиректни, нещо от сорта на http://www.neshtosi.com/blabla?id3 примерно като изходящи :)
 
Re: Търся Top Referrers Script

Аз го ползвам на няколко места http://referringlinks.com и съм доволен. Това че се показват търсачките не трябва да те притеснява, защото можеш да блокираш каквото не искаш да се показва.
 
Re: Търся Top Referrers Script

Давайте някакви съвети и предложения какво искате да направя по Referring Links и ако видя смисъл - ще го направя.

@ник - какъв редизайн му трябва? На самия сайт или на върнатия списък?

В Referring Links сайтовете автоматично се регистрират с поставянето на код, няма ръчна регистрация.
 
Re: Търся Top Referrers Script

На върнатия скрипт принципно, защото то той е по-важен за ползващите го, ама това си е приоритет на ползващите го :)

Иначе и сайта си плаче за някакъв по-лъскав дизайн, дори някакъв web2.0 темплейт с модификации ще свърши работа :)

Един такъв въпрос (чуствам се като хората от ИзиТрейдър, като разпъваха на кръст девойката от Дир-а - иронично запитване :p)

Аз бях купил едни линкове от сайт в който всички категории бяха под домейни т.е. avto.site.com, rabota.site.com, hrana.site.com

И в моя сайт се получи някакъв гигантски списък само с тези под-домейни. Което не беше правилно (поне от моя гледна точка). И му измислих филтър-групиране от типа *.site.com да групира всички заявки от сайта site.com и да ги показва като един линк.

А ти имаш ли такъв фийчър ;)
 
Re: Търся Top Referrers Script

И в моя сайт се получи някакъв гигантски списък само с тези под-домейни. Което не беше правилно (поне от моя гледна точка). И му измислих филтър-групиране от типа *.site.com да групира всички заявки от сайта site.com и да ги показва като един линк.

А ти имаш ли такъв фийчър ;)

При мен има и е на site base - примерно всичко от mailX.abv.bg го взима като mail.abv.bg. Важно е да може да се прави само за определени сайтове, защото има случаи в които не е добра идея. За пример: сайтовете в hit.bg - те всички са субдомейни и е добре да си излизат както си идват:)
 

Горе