SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Уебтех 2009

secretko

New member
Уебтех 2009 - смятам че ще ви бъде интересно:

http://wtconferences.com/?page_id=170

На мен лично лекциите ми се виждат много интересни. Лекция за СЕО от Огнян, лекция за сигурност в уеб приложенията, лекция за разпределени изчисления с PHP, MYSQL и AJAX

А за хората които не можаха да присъстват на ОпънФеста в Русе - ето линк към видео-записите:
http://www.openfestruse.org/video08

Весело посрещане на Коледа :)
 
Последно редактирано:
Re: Уебтех 2009

Яд ме е, че не успях да дойда, станало е доста добре.

Гледах видеото и частично се пренесох и аз в Русе
 
Re: Уебтех 2009

Интересни, аз само да попитам. Как може да се уреди някакво спонсорство в това или подобни мероприятия с интернет? Всякакво инфо ще е добре дошло, може да не се поеме на 100% като суперхостинг, но леко и малко като за начало. И цените ще са интересни като информация. Едва ли повечето тук имат представа, но всичко подхвърлено ще е от полза.

Иначе аз лично ще се вясна на това мероприятие, за сега от 2 години гледам да не изпускам нито едно такова. Радвам че има такова нещо и все по-често се случва, което говори за бързо развитие на областта. ;)
 
Re: Уебтех 2009

Организацията им беше перфектна на русенци. Почнаха точно навреме (което мене лично ме изненада и изтървах пооловината първа лекция). А и много им се радвам като гледам че са качили и видео-записи от семинарите и всичко. Това е най-добрата организация на подобно мероприятие, която съм виждал до момента. София и Варна има какво да учат :)

Единствената мнооого малка забележка към русенци е че не оставиха достатъчно време за обяд (имаше само около 30 минути) и ми се наложи да изтърва и пооловината лекция след обяда :) Но това е бял кахър, всичко останало беше перфектно :)

Яд ме е, че не успях да дойда, станало е доста добре.

Гледах видеото и частично се пренесох и аз в Русе
 
Re: Уебтех 2009

Интересни, аз само да попитам. Как може да се уреди някакво спонсорство в това или подобни мероприятия с интернет? Всякакво инфо ще е добре дошло, може да не се поеме на 100% като суперхостинг, но леко и малко като за начало. И цените ще са интересни като информация. Едва ли повечето тук имат представа, но всичко подхвърлено ще е от полза.

Иначе аз лично ще се вясна на това мероприятие, за сега от 2 години гледам да не изпускам нито едно такова. Радвам че има такова нещо и все по-често се случва, което говори за бързо развитие на областта. ;)

Какво точно те интересува?
 

Горе