SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

vassy

New member
То бива оферта, но това е уникално:
Търся хора, които да качват сериали, музика и др. в този сайт: evideo.5bg.info. Сайтът е на WordPress. Клиповете ще са embed, тоест ще се вграждат. Трябва да си имате представа от html и да сте работили преди със система WordPress. Искам да се качват цели, преведени сериали (с бг аудио или със субтитри). Най-вече теленовели, но може и американски или други. Плащането е следното.

0,01 ст. на клип. - защото не се иска кой знае какви умения.

Тоест: 1000 клипа x 0, 01ст =10.00лв

Също ми трябва човек, който да качи 1000 клипа на различна тематика (ще се ориентирате по категориите в сайта. Клиповете НЕ ТРЯБВА да се повтарят!!!

Заплащането е отново същото. 1000 клипа = 10лв.

Да пишат само сериозни хора, които могат да свършат работата! Плащането става след свършване на работата! Ако качите примерно 200 клипа и се откажете, няма да платя.

Работата може да се свърши за 1 ден, може и за 2 седмици, но всеки ден трябва да се качват минимално 20 клипа. Може и всички наведнъж да качите. Изборът си е ваш.

Това е офертата. Да не ми пишат хора, които искат по-голямо възнаграждение. Без уговорки.

------

Този проект е публикуван на: 27.Мар.2012
Период за събиране на оферти: 5 дни (до 03.Апр.2012)
Кандидатури до момента: 3 кандидата
 
Re: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

мдам, ама вече има 3ма кандидата като гледам :)
 
За: Re: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

За: Re: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Даже и 3ма мераклии има вече...
 
За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Абе къде ги намирате тези идиотии :) Тумбев, това ще си го сложа в личния файл с "вицове от craigslist"
 
За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Интересна тактика.
Най-вероятно така ще протече работата на един човек - ще си каже кво толкова звучи лесно, но за да ембедне едно клипче трябва да мине през поне 3 до 4 страници, което колкото и да е бързо си отнема време.
Наетите хора ще стигнат до 200-300 клипчета и като осъзнаят че са изгубили 4-5 часа за 2 лева ще се откажат, а "работодателя" изрично е споменал, че няма да плати ако са по-малко от хиляда. Ако намира по човек на месец - ето ти нови поне 200-300 на месец, че може и отгоре, не се знае на кой докога ще му издържат нервите.

Какво може да се направи в тази ситуация:
Тъй като "работодателя" не е споменал таван, мога да седна за час-два да напиша скипт, който автоматично добавя клипчетата в Wordpress-a му, дори и права не ми трябват щом ще имам логин да публикувам :)
След което за един ден ще кача 10к и ще си чакам 100те лева да видим дали ще ми ги плати :)

Вие как мислите?
 
Re: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Реално погледнато могат просто да се запазват ID-тата на клиповете, ако се изисква някаква избирателност и после със скрипт да се генерират кодовете за тях и да се вкарат в базата данни :)
 
За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Трябвамо да се филтрират клипове с бг аудио и субтитри, останалото е лесно ;) И все пак говорим за youtube, не съм го разглеждал ама грам, но сигурно има API или готови скриптове ;>

Иначе да, ID-то се съдържа в url-a, а за embed ти трябва само то, без значени youtube, vbox.. Чрез ID-то и снимките от клипчето могат да се вземат, дори в няколко формата. Скоро се наложи да правя нещо подобно и се оказа полезно като информация - може и на някой друг да помогне.
 
За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

За: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Вярно е, че всичко може да се направи, но за 10 лв. и 10 клипа не бих му качил. Явно тактиката е кой кога се усети, че се е прецакал.
 
Re: Уникална обява - "добре плащащ" поръчител

Най-вече китайският е много важен при програмирането, напълно ги разбирам хората :D
 

Горе