SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Фейсбук групи (лично съощение до всички)

FB_MARKETING

New member
Здравейте,
Занимавам се предимно със фейсбук маркетинг и имам няколко големи и добре работещи фейсбук страници.
Имам и няколко големи фейсбук групи, където все още има възможност да се изпраща лично съобщение до всички преди да се ъпдейтнат и това да стане невъзможно. Ако някой иска неговата реклама да бъде видяна със сигурност от над 3000 човека под формата на лично съобщение нека да ми пише за да му пусна линк на достъпна цена. Да подчертая, че това е и много по - ефективно от каквато и да е реклама във фейсбук, защото е сигурно, че тези хора ще видят съобщението.
Групите са свързани с туризъм и тази тема ще се приеме най - добре от потребителите. Но може и други линкове да пусна стига да не са в разрез с правилата на фейсбук.
Ако някой се интересува, нека да ми пише на лично да се разберем.
Поздрави,
 

Горе