SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Фейсбук проблем

sezam

New member
Търся съвет от фейсбук специалист.Оценил съм го на около 20-30 лева.
Проблема е с името на фейсбук страница,има грешка и понякога не се отваря когато се прикачи като връзка.Решението трябва да бъде различно от-изтрии я и си направи нова!-:)Моля на лични и само хора които знаят как може да се оправи.Парите ще бъдат пратени и на първия дал полезен съвет тук.
 
Re: Фейсбук проблем

Интересен случай. Надявам се да постнеш как се е развил. Успех!
 
Re: Фейсбук проблем

За сега няма предложения....Не мислех да споменавам страницата ,но няма как да се разбере за какво говоря освен да се види.
адреса на страницата е:
http://www.facebook.com/beautiful.paintings
а името на страницата е:
www.chamberart.net:famous artists - beautiful paintings
Когато създавах страницата не знаех че е грешно,а и фейсбук си го прие нормално..после при опит за прикачане..фейсбук приема не адреса ,а името ..и го прикача некоректно.(половината адрес до тирето)
Въпроса е може ли да се смени името по някакъв начин?
www.chamberart.net:famous artists - beautiful paintings

В правилата на фейсбук пише,че е позволено да се смени името веднъж.Аз го смених..но се смени само в адреса,а долното се запази.
Дано да ме е разбрал някой.(((
Благодаря!
 
Re: Фейсбук проблем

Не мисля че може, защото със името директно пишеш в списъка на харесваните страници на хората. И може да се получи те да са харесали преди време "www.chamberart.net:famous artists - beautiful paintings" , а впоследствие ти да го смениш без те да разберат на "www.chamberart.net:нищо не разбирате от изкуство" примерно...
Иначе почти съм сигурен, че разработчиците на фейсбук могат, защото са направили автоматично да се сменя линка в профила на почитателите, когато избереш кратък URL за страницата (http://www.facebook.com/beautiful.paintings)
Не че помагам... разсъждавам си
 
Re: Фейсбук проблем

Не мога да те разбера какво точно искаш да каже, но според обясненото, просто ти прави проблем разтоянието, ако правилно съм разбрал, разтоянията замени с %20 и би трябвало да се оправи :)
 
Re: Фейсбук проблем

Със сигурност разработчиците ще могат...но,няма или аз не зная начин да ги помоля да го направят.А предполагам че именно интервала пречи..ако пробвате да прикачите..се вижда как половината адрес е активен и след тирето не е вече към адреса.Но няма как аз да го променя,не виждам къде може да има опция за това.
Проблема е че съм написал името като адрес..исках името да е адреса на сайта..но не съобразих че ще има проблем с това.
А основния проблем е че доста хора харесват снимка от страницата..слагат си я на стената..като е посочен източника,но се изписва до тирето..и при кликване на линка естественно не отива на страницата.
 
Re: Фейсбук проблем

Това може и да го репортнеш и като проблем. Защото може и да го оправят. Пък и пропуска е техен, че не са сложили проверка при слагане на заглавието.
 
Re: Фейсбук проблем

Това е идея хахО,Ако няма друг начин..но не зная дали ще ми обърнат внимание...
 
Re: Фейсбук проблем

Според мен няма как да стане да промениш името на страница. И аз съм се мъчил и съм търсил информация къде ли не... Не може да се променя и категорията, което е още по-гадно.
 
Re: Фейсбук проблем

Като се заговорихме за категории...някой знае ли ресурс, където да се прочете разликата между отделните категории на фейсбук страниците?
 
Re: Фейсбук проблем

Това което разбрах е ,че не позволяват да се сменя името на страницата..поради няколко причини,едната била от съображение за сигурност..но основната според мен ,която се споменава,да не си "раздуеш страницата"да натрупаш фенове с атрактивно име..и после да си го смениш на това което ти трябва.Но,аз не искам да го сменям,просто да се поправи грешката в името.Някой да знае на кого да пиша?-:))))
 

Горе