SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Фейсбук - страница или група

yarkost

New member
Става въпрос за една благотворителна инициатива която ще се проведе във Варна и бихме желали да се промотира сред ученици и младежи. Според вас кое е по добро от гледна точка на търсачките и въобще като промоция - група или страница ?

Достатъчна ли е фейсбук групата като източник за информация или е нужно да се прави и сайт/домейн итн за събитие което започва тези дни ?
 
Re: Фейсбук - страница или група

Изпратете ми на ЛС за какво става въпрос и нямам нищо против да пусна една темичка във форума ми.
 
Re: Фейсбук - страница или група

Благодаря за проявения голям интерес - ще пусна само връзка към фейсбука да ми дадете идеи какво може да се добави за подобна инициатива - ДЕНС ВАКАНЦИЯ 2010
 
Re: Фейсбук - страница или група

Погледнах сайта и като видях от 340 думи текст на хоума 17 линка към икард, молове и т,н. се замислих това официален сайт ли е или линк ферма ?
 
Re: Фейсбук - страница или група

съжалявам аз не съм правил уеб страницата, наистина е претъпкана с външни връзки към сульо и пульо
 

Горе