SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Формат на Adsense реклама в БГ Мама?

kodbg

New member
Някой може и да помогне с идея какъв е този формат на Адсенз рекламата в новия дизайн на БГ Мама?
fetch
Харесва ми и не мога да нагодя подобно оформление :( Има произволна големина на рекламния блок, но не ги показва добре :( ПП - Какво е това ограничение от 20КБ за качване на атачмент или снимка?? Вдигнете го малко?
 

Прикачени файлове

  • adsense_bgmamma.gif
    adsense_bgmamma.gif
    17 KB · Преглеждания: 0
(Да, при големите е различно. Примерно wikihow.com също имат някакви такива.
Малко тъпо че простосмъртните хора не могат да си направят един хубав размер за след статии дето е широк 600 и висок около 200-300. Не знам какво им пречи толкова, то и те ще печелят повече.)

Редактирано: Явно информацията ми е остаряла. Вече явно може да се прави размер по избор.
 
Последно редактирано:
Нормално, като във всяка сфера за големите риби има изключения, отстъпки, бонуси и т.н. :)
 
Сега като си разглеждах профила в адсенс имам къстъм размер, който мога да си задам като ширина и височина. Обаче още не съм го тествал.
Поне единият от размерите трбява да е по-малък от 300. Доволен съм от резултатът при мен.
 
Сега като си разглеждах профила в адсенс имам къстъм размер, който мога да си задам като ширина и височина. Обаче още не съм го тествал.

Не е проблема в размера, а в начина, по който се запълва този размер.
Къстъм размер може да се направи и от отделното меню, и като направиш реклама с адаптивен дизайн и пипнеш леко кода.

Проблемът е, че от 2 седмици експериментирам с различни размери, колебаещи се от 970х300, през 728х300 и стигащи до този на БГ Мама - 640х200 и такова изобразяване на реклами като в БГ Мама не мога да постигна :( ()големи, хоризонтални, разпъващи се надписи.
Всякакъв друг изход получавам, но не и този. Според запознати, не може да се влияе на начина на изобразяване - каквото Гугъл пусне... това. Много тъпо.
Не мисля, че в случая се касае за нещо по-различно за големите риби. Нещо пропускам или... всичко е мъгла.
 
и такова изобразяване на реклами като в БГ Мама не мога да постигна :( ()големи, хоризонтални, разпъващи се надписи.
Всякакъв друг изход получавам, но не и този. Според запознати, не може да се влияе на начина на изобразяване - каквото Гугъл пусне... това. Много тъпо.
Не мисля, че в случая се касае за нещо по-различно за големите риби. Нещо пропускам или... всичко е мъгла.

не пропускаш нищо, когато гугъл прецени ще ти ги пусне
аз при къстам реклама на гугйл ми се появиха след 1 седмица
 
Според ме нищо не пропускате. При мен се появяват както са в БГ Мама, но това зависи от Гугъл, какви реклами пуска.
 
Сега тествах, сложих реклама в http://www.perfectcocktail.net/ - 580x300 и си излиза супер.
Какво пускаш - 580х300 или адаптивен дизайн и в скрипта настройваш 580х300?
Правиш ли други настройки - само текстови, размер на шрифт или нещо друго?
 
Не адаптивен, ами другия .. custom се води - Персонализиран размер на рекламите .. Само текстови реклами да се показват, и си задаваш цветовете.
Обаче прави впечатление че понякога показва само 1 реклама, понякога списък от 9. Предполагам в по богати ниши винаги ще е пълно карето с реклами.
 

Горе