SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Форум среща

Kalin4y

ORM / SEO
Какво ще кажете да си спретнем някаква среща. Какво виждам повече са от София, така че първата от поредицата такива, може да е София!
Какво е мнението ви по въпрса? Че да докажем, че не всичко се върти около СЕО-то :smoker:
 
Re: Форум среща

Може, може :)
 
Re: Форум среща

направо е задължителна :friday:
 
Re: Форум среща

1. Кои ? /мн. число/
2. Къде ?
3. Кога ?
4. Потвърждение
5. Отговорник по организацията / да има на кой да се караме ако бирата е топла ;) /
6. Размяна телефони
7. Резервация
8. Среща- Сбирка на - бира - мента - ракия -водка - вино - коняк - бъра бъра 3 чадъра - алказацер :friday:

Може да се направи една среща през някой колаборативен тул или сайт реалтайм за да се ускори процеса от т.1 до т.6 ;D
 
Re: Форум среща

MasterBOOT като човека с добрите идеи, мисля има желание да се заеме с организацията на мероприятието ;D
 
Re: Форум среща

1. Всички желаещи да присътват - няма ограничение от гледна точна на пол, възраст и "стаж" в сео-то
2. Предполагам в некое софийско кръчме, че като ва гледам повечето сте от там
3. Когато се разберем - предлагам да е началото на Юли, че да има време за организация и гласност
4. Потвърждаване с лично съобщение или по телефона
5. Организатор - някой желаещ от София за да намери подходящо място за консумиране на бира и мезе. И примерно аз за подвърждаване на присъствието
6. Тука съм аз наред
7. и нещо за мезене де, не можи само алкохолно ;)

nbsp: ако решите да додете в Пловдив няма грижи и аз да направя всичко :) Все пак колеги сме по един или друг начин :p
 
Re: Форум среща

Предлагам програмата да не е чак толкова официална. :)
Резервира се кръчма. Дата и час, и всички да се чувстват поканени.
Добре е предварително да се знае колко ще дойдат все пак. Да не се получи в един момент аз и админа да си къркаме само... :friday:
 
Re: Форум среща

nbsp каза:
Да не се получи в един момент аз и админа да си къркаме само... :friday:

надай се ти ... да иде реч за пиене и нас да ни няма :friday:
не си познал :) днес не пускай тото ... не улучваш ... :nono:
 
Re: Форум среща

дайте да подберем една дата, удобна за всички (то не може да всички, ама поне за повечето от нас) и да действаме по въпроса, че да не остане само на приказки.
Аз предлагам точно след 1 месец...Петък 13 Юли - че да има нещо, така по интересно ... да се запомни тази дата!!! :p

какво мислите за това ?
 
Re: Форум среща

За :) Вие мен специално не ме познавате щото не се изказвам във всички теми, ама аз ви чета така че ще ми е интересно да видя що за личица сте ;)
 
Re: Форум среща

Тия дни ще пусна конкретна тема с място, дата и час на срещата и всички които искат да се записват там, като тази ще бъде изтрита :) Повече подробности след ден два :p

@MacTeP: не е важно да си мерудия на всяка манджа, за да си мастер ;D :smoker:
 
Re: Форум среща

е как излишни, тва е за златния архив. седим и се чудим кога да се напоркаме :friday:
и гласуваме за фаталистични дати.
аз съм по навит да е по-скоро, може събота, неделя :smoker:
 

Горе