SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг - Дания

tweedle

New member
Здравейте,
търся свястна компания за хостване на датски сайт.
Ползвам една, на която сървърите са и в Германия, но им е много ограничен съпорта ако нещо не съвпада с настройките на сървъра.
Засега някоя българска мисля, но може да съм пропуснал нещо интересно :)
 
За: Хостинг - Дания

За: Хостинг - Дания

Слагай го на суперхостинг и забравяй

хостинг локацията не е чак от толкоз голямо значени за сайта
 
За: Хостинг - Дания

За: Хостинг - Дания

Да и според мен няма да има голямо значение къде е. Мисля че и суперхостинг имаха опцията за избор на друго IP (ако това ти е важно) или ако не- в ns1 имат такава опция безплатна да си избереш от USA.
 
За: Хостинг - Дания

За: Хостинг - Дания

Ако домейна ти е .dk имай предвид, че поддържат Approved name servers ( https://www.dk-hostmaster.dk/englis...on/dns-server-contacts/approved-name-servers/ ), като суперхостинг имат такъв, но трябва да се свържеш с тях, за да го използваш. Естествено има и други варианти : )

За техен си хостинг някъде бях видял, че one.com се водят най-големия там, можеш и на него да хвърлиш око.
 
За: Хостинг - Дания

За: Хостинг - Дания

И аз не мисля, че е от значение дали физически сайтът ще се хоства в Дания или не, ако скоростта е достатъчно бърза. Наскоро бяхме ползвали хостинг на ICN.bg за Германия и нямаше забавяне, така че мога да препоръчам тях, проблеми със съпорта поне със сигурност няма да имаш. Допълнително може да се ползва и Cloudflare.
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе