SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

MartiG

New member
Здравейте,
сигурен съм, че 99% от вас знаят кои са HostGator. Предлагам на всеки, който е в търсене на хостинг, да да използва бонус код (coupon code): GiveMeHosting4Free за хостинг на цена $0.01 за един месец, или 25PercentOFF4Me за 25% отстъпка от цялата сума на поръчката.

В замяна освен отстъпките от HostGator, безплатния домейн за една година и ваучера за $100 за Adwords от тях, ще получите още един ваучер на стойност $75 от мен напълно безплатно.

Моля, без хейтърски мнения. Офертата ми е напълно сериозна и да чел съм правилата на ХостГатор. Всеки, който се е възползвал от предложението, да ми пише ЛС, за да му дам обещаното. :)

Забележка: Ако вече сте купували хостинг от ХостГатор, предложението не важи, ОСВЕН ако не направите регистрацията на името на друг човек, който до момента не е имал хостинг акаунт в ХостГатор.
 
Последно редактирано:
Re: Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

Забравих да добавя, че и двата бонус кода могат да се ползват многократно и без ограничение.
 
За: Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

За: Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

Много хубава оферта, ама ако беше реална ;)

Пробвах купона и е просто отстъпка от $9.95... идеята да ползваш тази тактика и някой да не обърне внимание и да поръча по невнимание е малко... кофти. Зле започваш в форума.
 
Re: Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

Написал съм, че точно този купон е за хостинг 1 месец. Цената не стана ли $0.01? Не виждам къде съм излъгал?
 
Re: Хостинг от HostGator за $0.01 + подарък 2 ваучера на стойност $175 за Adwords

Благодаря на първите 4 човека за доверието. Вижте си Личните Съобщения за втория ваучер за AdWords, линка за bet365 и прогнозите от betting tips 7:)
 
Последно редактирано:

Горе