What's new
SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг от superhosting.bg?

Virosss

New member
Все още не съм им ползвал услугите, някой има ли опит? Харесва ми новата им възможност при закупуването на хостинг за над година, получавате безплатно ваучер на стойност зависеща от хостинг плана им. Някой има ли наблюдения относно услугите им... да не се окаже, че съм се възползвал от услуга илюзия ;)
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Ползвах ги много добри, мн. добра поддръжка само, че цените са им малко високи (но така е качественото винаги е по скъпо). Докато бях при тях нямам нито едно оплакване.
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Бе и аз се заставих да зема стартовия им план, да ти кажа,... ок са... писах им няколко пъти, оправиха грижата, отговориха бързо...
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Високи!? Явно са сменили ценовата листа, понеже на мен никак не ми се виждат високи, вероятно и затова се усъмних в качеството на услугите и обслужването им ;)
А някой възползвал ли се е от промоцията им за Адуордс ?
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Аз я вкарах в пакета че беще безплатно, ама не съм я ползвал.
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Аз ползвам услугите им от няколко години им с няколко сайта и на различни планове. Нямам проблеми, поддръжката е много бърза. обикновено под 10 мин. Единия ми сайт е с над 15 000 индексирани страници и над 2200 посетители дневно.
Промоцията от Адуордс я получих и ми е в акаунта, но не съм я ползвал, но ползването и вече не зависи от Суперхостинг. А за цените според мен не са високи. И най-важното, че там правилата са ясни от гледна точка на трафик, място и процесорно време.
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Ползвам ги от няколко години и не съм си и помислял за друг хостинг. Редовно забравям да си плащам/подновявам услугите, но никога не съм имал проблем.

Накараха ме да се чуствам като "привилегирован" клиент, а в действителност съм обикновен потребител.

Горещо ги препоръчвам!
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Аз ги ползвам от доста години и не мога да се оплача за нищо, и аз не съм си помислял за друг хостинг... Отлична поддръжка, отлична свързаност... Отличен по всички показатели.
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Рядко се случва у нас да има няколко положителни мнения относно дадена тема.

Тая тема стана място за реклама на суперхостинг

Реклама щеше да бъде ако бях споменал за шока и ужаса причинени ми от фколор:D
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Е наистина рядко се чуват в една тема само положителни отговори за някоя предоставяна услуга ;) Значи и аз ще им изпробвам услугите в най-скоро време ( веднага след като си получа заплатата ;) ).
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

съпорта им е много добър и винаги откликва на въпроси, никакви проблеми, за бг само тях признавам
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Рядко се случва у нас да има няколко положителни мнения относно дадена тема.



Реклама щеше да бъде ако бях споменал за шока и ужаса причинени ми от фколор:D

Ти вече го направи :). Ще знам за напред да не се бъркам с фколор
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Ми айде и аз да добавя положетилен коментар. :)
И аз ги ползвам от 2 месеца и съм адски доволен - всичко е на ниво.
От ваучера се възползвах също. :)
И тениска си взех даже. :p
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Чакай и аз да се обадя!
Аз вече за втора година ги ползвам и аз съм доволен. съпорта им е добър винаги бързо отговарят на всякави въпроси. Заслужават си определено!
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

+1 ;)
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Две години имам акаунт при тях, сега май е време да си плащам за третата. Нямам никакви проблеми, въпреки че много товаря. От къде може да се види колко процесорно време сме използвали?
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

Към 18 месеца ги ползвам. Най-добър съпорт, на който съм се натъквал някога и то не само за хостинг. Никакви оплаквания! Ако услугата им я държат на ниво никога не бих се и замислил за други доставчици!
 
Re: Хостинг от superhosting.bg?

@cloxy
Влизаш си в "моят профил" - хостинг, избираш хостиг план и после най-долу си избирап за какво време да ти дадфе репорт.
 

Top