SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цена за мобилна версия на сайт

abakadaba

New member
Здравейте,

интересувам се от ориентировъчна цена за направа на мобилна версия на сайт. Знам, че никой не може да даде цена за нещо без конкретно запитване, но да речем сайта с до 10 страници с инфо + снимка, контактна форма, фото галерия и.... май това е в общи линии.

Или с други думи, ако за изработката на сайт вземете 1500 лв. колко би струвала мобилната версия на същия сайт?

Мерси предварително
 
Re: Цена за мобилна версия на сайт

Зависи от сложността на мобилната версия.

Ако имаш детектване на мобилни телефони и различна визия за различен клас телефони ще отнеме повече време и повече пари.

Ако имаш една версия за всички телефони ще отнеме по-малко време и по-малко пари, което ако го прави някой, който знае какво прави може да струва и 300 - 500 лв.
 
Re: Цена за мобилна версия на сайт

Зависи от CMS който се използва.

Абсолутно верно. За wordpress и joomla - free :p
 
Re: Цена за мобилна версия на сайт

Сайта и CMS-a зад него ще са авторска разработка, но досега не съм правил мобилни версии и затова питам за ориентир в цената която е нормално да се поиска.
 
Re: Цена за мобилна версия на сайт

Сайта и CMS-a зад него ще са авторска разработка, но досега не съм правил мобилни версии и затова питам за ориентир в цената която е нормално да се поиска.

В такъв случай за да не си валат трябва да поискаш по-висока цена според мен. Разбира се, ако погледнеш под друг ъгъл нещата - това си е инвестиция от твоя страна в ноу-хау и дори да се обуташ ... следващия път ще си отгоре, защото ще свършиш работата с по-ниска себестойност.
 

Горе