SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цени на cctld домейни

fridge

Senior Member
Предлагам в тази тема да обединим разните национални разширения (cctld) откъде се купуват най-евтино и разбира се от надеждни фирми, като за начало ще споделя аз откъде какво купувам/съм купувал. Имам чувството, че за много от разширенията има по-добри решения от тези, които ползвам в момента, така че всички ще споделим опита си. Може да пускате и промоции разни разбира се, където има.

.bg 54.96 лв с ДДС (ICN)
.eu 5.18 euro (internetbs.net)
.it 5.18 euro (internetbs.net)
.fr 5.99 euro (internetbs.net)
.nl 9.99 euro (internetbs.net)
.co.uk 7.74 euro за 2 години (internetbs.net)
.de 6.99 USD (Dynadot на Bulk level - Изисква 500$ похарчени или предплатени за последната година)
.at 12.99 USD (Dynadot на Bulk level)
.be 10.99 USD (Dynadot на Bulk level) или 12.25 лв с ДДС в Regia.bg
.fm 74.99 USD (Dynadot на Bulk level)
.pl 8.25 USD за първата година, 16.99 USD за подновяване (Dynadot на Bulk level) или 20 лв с ДДС в Regia.bg
.gr 38.22 USD за 2 години в 101domain.com или 62 лв с ДДС за 2 години в Regia.bg (понякога от регистъра отказват регистрацията, връщат парите в Regia.bg, 101domain.com не е тествано)
.lv 30 лв с ДДС в Regia.bg
.pt в момента е на промоция в 101domain.com за 47 USD. Преди съм го взимал от Regia.bg за 100 лв с ДДС (понякога от регистъра отказват регистрацията, връщат парите в Regia.bg, в 101domain.com не е тествано)
.si 50 лв с ДДС в Regia.bg
.dk 50 лв с ДДС в Regia.bg
.cz 25 лв с ДДС в Regia.bg
.is 114 лв с ДДС в Regia.bg
.sc 80 лв с ДДС в Regia.bg
.cc 21.90 лв с ДДС в Regia.bg
.mn 59 USD в 101domain.com, 55 USD в Name.com или 100 лв с ДДС в Regia.bg
.se в момента е на промоция в 101domain.com за 4.20 USD за първата година
.es 25 лв с ДДС в Regia.bg (Едит: по-евтино се оказа в Namecheap)
.ro 24 лв с ДДС в Regia.bg
.st 35 euro директно от nic.st
.ch досега не съм купувал, но изглежда най-евтин в Name.com - 15.99 USD

(за горните домейни или няма изисквания или се иска само ЕГН, с изключение на bg, където се иска подпис на място/електронен подпис)
 
Re: Цени на cctld домейни

.gr 25 евро за две години в Папаки, като има опция и за сигурност при закупуването срещу още малко пари.
.bg в исн мен ме товарят с 84 и нещо, като първоначално е 200, каква е тая цена 55?
.ch платих на две места за seo.ch и така не го получих, като ми върнаха парите

Като незнам дали е тук мястото да попитам, с карта Маестро откъде назапад могат да се купят домейни, че чакам вече 1 час от исн да обработят поръчката?
 
За: Цени на cctld домейни

За: Цени на cctld домейни

Какво е това Папаки :) Иначе това е цената на ICN на началната страница на сайта каквото пише. Моите са без основание де, не знам ако има.
 
За: Цени на cctld домейни

За: Цени на cctld домейни

.rs - искат номер на осигуровка, затова го вземам през istanco.com които слагат техен номер. цената е 24 Евро / 30,1 $ / 2920 RDS - към днешна дата 30.05.2013. най изгодно е в $ - 45,45 лв
 

Горе