SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ЧРД nbsp

traki

Оптимист ReMember
Честит рожден ден, Мартине, жив и здрав да си. Много лични и професионални успехи. Повече верни приятели и повече усмивки ти пожелавам, а форумци да не те ядосват и да не нарушават правилата много :))

Весело изкарване, Надраве!

p.s. нe си на линия, сигурно си до магазина да пазариш почерпката, но ще си го прочетеш когато се върнеш :)
 
Re: ЧРД nbsp

ЧРД и от мен! Здраве и късмет!
 
Re: ЧРД nbsp

Подаръците пращайте по PayPal. ;D

Пуснах ти сега 100 долара, да си купиш нещо, ама не съм много сигурен, че беше твоя мейл... Георгиев ли ти е фамилията!?

:D :D :D
 
Re: ЧРД nbsp

Честито и от мене ;) Здраве, щастие, късмет и много много пари.

if(offtopic = "on") { echo "Хехехех хубаво за подаръците, ама не си оставил PayPal акаунт"; }
 
Re: ЧРД nbsp

if(offtopic = "on") { echo "Хехехех хубаво за подаръците, ама не си оставил PayPal акаунт"; }

Parse error: syntax error, unexpected '=' in...

Имаш синтактична грешка. Трябва да е offtopic == "on".

10 дни в изолатора за подбудителство към offtopic = "on". :D
 
Re: ЧРД nbsp

Оооо, имаме си рожденник!
Честит Рожден Ден,
много здраве, щастие и успехи - професионални и лични...
 
Re: ЧРД nbsp

Честит Рожден Ден и от мен! Пожелавам ти повече усмивки в ежедневието и по-малко нерви с форума :)
 
Re: ЧРД nbsp

Честит Рожден Ден! Пожелавам ти повече усмивки! Приятно изкарване на празника ;)
 
Re: ЧРД nbsp

Честито и от мен на любимия ми админ... Аз освен да ти пожелая всичко, което ти пожелаха по-горе само че умножено по 10 друго по-умно не се сещам какво мога да изцепя :)

Абе важното и да си жив и здрав, а за другото си достатъчно кадърен за да си го постигнеш сам :)

Приятно прекарване!
 

Горе