SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Честитa Независимост България!!!

Mishef

New member
Честит празник на всички българи. Подготвих публикация за националния ни празник. Може да гласувате за нея - http://svejo.net/home/link_summary/78608-Chestito-Suedinenie-Bulgariq

Нека бъдем по-борбени и да не се даваме на никой, който се опитва да ограничава свободата на народа ни. Сега идеята за българска народна сплотеност е доста далечна, но изход винаги има! Не трябва да забравяме!!!
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Честит празник колеги,

Да ви се похваля, притежател съм на една от 5000-тте Юбилейни монети по случай Независимостта на България (100 г. от Независимостта на Българската държава. )
 
Последно редактирано:
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Честит празник колеги,

Да ви се похваля, притежател съм на една от 5000-тте Юбилейни монети по случай Съединението на България (100 г. от Съединението)

И аз съм притежател
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Честит празник на всички българи.

С малка корекция, че днес честваме 100 години Независимост, а на 6-ти Септември чествахме 122 години от Съединението.
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

ilieff : тъкмо щях да ги поправя :) Хубаво е да си знаем празниците ! Макар че е хубав linkbait във вид на неволна грешка :)
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Хора честит празник и на вас, но днес не се празнува Съединението, а обявяването на Независимостта на България - Съединението е станало факт около 23 години преди обявяването на Независимостта на България.

ПП е как и 2-мата ме изпреварихте... :) явно пиша бавно
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Съжалявам за наистина неволната грешка. От бързане да пусна публикацията и обърках понятията.

п.п. Нека администратор ми оправи заглавието, моля!
 
Re: Честито Съединение България!!!

Re: Честито Съединение България!!!

Честит празник!

Само не е ясно дали днес сме независими - така като гледам, сме си баш зависими, и то от прекалено много посоки...
 
Re: Честитa Независимост България!!!

Тогава сме били независими, започващи на чисто, с много желание за подобрение!

Сега сме зависими от доста фактори, като САЩ, Европейски съюз, Финансов борд и какво ли още не.
 
Re: Честитa Независимост България!!!

Сега сме зависими от доста фактори, като САЩ, Европейски съюз, Финансов борд и какво ли още не.

За съжаление е точно така. А и беден народ може ли да е независим?

Но.. да не униваме, ще дойдат и по-добри дни - отивам да изпия една чаша по повод празника! :)
 
Re: Честитa Независимост България!!!

Аз съм на рожден ден довечера, така че пиенето ще е гарантирано и съчетано с националния ни празник.

Поне в това сме независими. Само да се опитат да ни вземат ракията , ще ги трепем :)
 

Горе