SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

westside

New member
Какво мислите за следното. Намирам стари изтекли домейни след което най-културно ги пранасочвам към моя домейн с .htaccess 301. Как би се третирало това от Google. Може ли да има наказание ? Говоря за 4-5 домейна не повече
 
За: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

За: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

За наказание не знам, обаче нали знаеш, че "мъртвите" връзки не се приемат добре от търсачките и самото насочване може да ти изиграе лоша шега. По принцип със стари и изтекли домейни се прави друга работа. Може някой да се включи да разберем и неговото мнение.
 
Re: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

До колко знам приемат 301 за редовен и сами препоръчваха да се прави:confused:
 
За: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

За: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

Да, 301 е препоръчително. Спокойно можеш да си ги пренасочиш през htaccess :)
 
Re: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

Има само два варианта или да стане или да не стане. ;) Сложих пък ще видим, след два - три месеца ще покаже, ще пиша ако съм доволен.
 
Re: Ще има ли наказание ако насочвам стари домейни

1-2 пренасочвания към домейн са нормални. Оттам нататък става съмнително, човекът с котката също го е казвал, така че внимавайте.
 

Горе