SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ще може ли да отворя

Re: Ще може ли да отворя

„Който си мисли, че може да направи нов тракер, е все едно да си купува фабрика на Девети септември“

На (след) 9 Септември фабриките не бяха затворени а започна преминаването им в ръцете на държавата. Сега в чии ли ръце ще преминат тракерите?
 
Re: Ще може ли да отворя

freak Напълно си прав.
Аз така започнах.
Мислих какво може да се търси в момента и това са торентите.Кой сайт има най много посещения след abv,zamunda то е ясно но и за това си прав как да печеля от него, но ако отворя сега тракер и го поддържам1-2 години тогава има доста голям шанс да се развие.Друго към което да има интерес не се сещам то вече всичко е ............
 
Re: Ще може ли да отворя

колега :) тракери не се търсят сега,
тракери ще се търсят :) като затворят арена и замунда :)

Значи момчето е на прав път. Тракерите няма да ги затворят, само ще ги филтрират и бг IP няма да припари там. Естествено, в цялата работа няма нищо радостно, защото ограниченията са кирлива история.
 
Re: Ще може ли да отворя

няма да ги филтрират :) тъй като трябва приемат нов закон за това :)
иначе не съм сигурен :) на 90% съм
но ако някой забрани достъпа до даден сайт то собственика на този сайт в случая :) момчето от русия или Холандия
може да съди този който е ограничил достъпа а това не е държавата това е доставчика на Интернет :) съответно се съмнявам без закон да стане
а ако се приеме закон което е малко вероятно кое ип ще бъде ограничено
като те могат да ги сменят всяка седмица ?

те няма и да ги затворят скоро

това го говоря на изус не съм сигорен дали е истина :)
 
Последно редактирано:

Горе