SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ъпдейт на Гугл

Re: Ъпдейт на Гугл

Нещо голямо се задава май. Преди 4-5 дни започнаха да се оплакват в Нова Зеландия и Австралия. Последните 1-2 дни прореваха и в САЩ. При мен засега не се случва нищо необичайно, но май е само въпрос на време да мине насам.

Той Къттс си го каза: "Ще има толкова голям Пингвин ъпдейт, че това ще е най-обсъжданото нещо в SEO за 2013г." Аз лично очаквах да е през април, защото тогава се роди първия ъпдейт по рода си, но очевидно са го забавили малко.

Това разбира се не е сигурно, но предполагам, че този път ще има официална информация от Google.
 
За: Ъпдейт на Гугл

За: Ъпдейт на Гугл

Тия пичове/ки от Г от доста време правят каквото си искат и мастърите са вече на маймуни.

Нито им следя ъпрейтите, нито разчитам на трафика им.
 
Re: Ъпдейт на Гугл

Супер, много хора очакват да разберат дали една година са спасявали нещо или просто са си загубили времето.
 
За: Ъпдейт на Гугл

За: Ъпдейт на Гугл

И линк към темата в SEL : Google's Matt Cutts: Next Generation Of The Penguin Update "Few Weeks" Away

Само не разбрах пингвина версия 2 или версия 4 трябва да бъде. Според Мат е 2, според SEL е 4, като същите дават и предишните дати на които според тях е имало пингвински атаки.
 
За: Ъпдейт на Гугл

За: Ъпдейт на Гугл

Ще стане изключително интересно, ако съвпаднат Пингвин ъпдейт и началото на SEO състезанието :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: За: Ъпдейт на Гугл

Re: За: Ъпдейт на Гугл

Ще стане изключително интересно, ако съвпаднат Пингвин ъпдейт и началото на SEO състезанието :)

Е, нееее... готино ще е да започне състезанието и примерно след месец-два, Пингвина да отсее резултатите :) Ама няма как да се случи, ако това, което дърдори Кътс е вярно.
 
Re: Ъпдейт на Гугл

ами едни стар мой сайт който е на два месеца и не съм го пипал от създаването му когато му сложих съдържание колкото да не е празен е станал ПР2 и това ме навежда на мисълта че е минало нещо
 
За: Ъпдейт на Гугл

За: Ъпдейт на Гугл

При мен няма сериозни промени. Имам сайт за американския пазар, който беше ударен от пингвина и сега ми е интересно как ще му повлияе този ъпдейт. Все още плавни движения - и при мен, и при конкуренцията.
 

Горе