SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

афилиейт мрежи

advert01

New member
здравейте,

имам чуждестранни клиенти, които се интересуват от афилиейт мрежи в България. Моля дайте, предложения.

Благодаря!
 
Re: афилиейт мрежи

и все пак, някой? Не съм наясно с БГ пазара и искам да знам как могат да се слагат банери в популярни БГ сайтове. С всеки сайт отделно ли се преговаря или има афилиейт мрежи, с кото това е услеснено.

Благоддаря
 
Re: афилиейт мрежи

Можеш да поразгледаш темите точно в този подфорум, където си пуснал темата, все пак... Или очакваш някой да прерови 10 страници теми и да ти извади българските?
 
Re: афилиейт мрежи

не е да не съм ровил и не очаквам някой да рови, а да знае и да каже.
 
Re: афилиейт мрежи

Афилиейт маркетинг в България?! Няма такова нещо.
 
Re: афилиейт мрежи

Първо не си си задал въпроса правилно. От това което прочетох ти не търсиш афилиейт мрежи, а търсиш рекламни мрежи от които да си закупиш рекламно пространство в популярни БГ сайтове.
Такива мрежи са EasyAds , Etarget, Гарга и няколко други
 
Re: афилиейт мрежи

Прав си, смесих ги 2те неща, но ако ми дадеш пример за афилиейт мрежа в БГ, ще съм благодарен.

Първо не си си задал въпроса правилно. От това което прочетох ти не търсиш афилиейт мрежи, а търсиш рекламни мрежи от които да си закупиш рекламно пространство в популярни БГ сайтове.
Такива мрежи са EasyAds , Etarget, Гарга и няколко други
 
Re: афилиейт мрежи

grabo.bg имат програма, но е слабичко, kolektiva.bg също имат, но там нямам нито една продажба :(

Някой от магазините - shopping.bg, get.bg Имат програми, но не съм чул и една добра дума за тях.
 
Re: афилиейт мрежи

Балагодаря ти, но аз имам предвид нещо като http://www.commissionshare.bg/ Знаете ли някои подобни?

grabo.bg имат програма, но е слабичко, kolektiva.bg също имат, но там нямам нито една продажба :(

Някой от магазините - shopping.bg, get.bg Имат програми, но не съм чул и една добра дума за тях.
 

Горе