SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

блог за футболни прогнози

Tzezo

New member
Здравейте.
Пред 3 седмици си направих блогче от blogger за футболни прогнози. Сега съм на първа страница в гугъл с ключови думи футболни прогнози и futbolni prognozi. Имам около 50 уникални на ден. Промотирам 2 букмейкъра, въпреки че трафика е таргетиран за сега имам само 29 клика на линковете на букмейкърите и 0 регистрации. На какво може да се дължи това?
 
Re: блог за футболни прогнози

На какво може да се дължи кое?
 
Re: блог за футболни прогнози

Да блога ми е prognozi365.blogspot.com
Ами на кое може да се дължи това, че нямам регнати потребители през афф линковете, защото целия трафик който е дошъл е таргетиран. Имам връзка с уебмастъри на които сайтовете им са на 2-3 страница а вече имат регнати потребители.
 
Re: блог за футболни прогнози

Да блога ми е prognozi365.blogspot.com
Ами на кое може да се дължи това, че нямам регнати потребители през афф линковете, защото целия трафик който е дошъл е таргетиран. Имам връзка с уебмастъри на които сайтовете им са на 2-3 страница а вече имат регнати потребители.

явно значение има качеството на сайта а не позиционирането
 
Re: блог за футболни прогнози

явно значение има качеството на сайта а не позиционирането

До голяма степен това е причината, а и 29 клика не са никак много. Средната конверсия при мен е 34:1, на всеки 34 клика има един регистриран и на всеки 2,3 регистрирани има по един депозиращ, но това е при bet365 ...
 
Re: блог за футболни прогнози

Благодаря за отговорите.
Какво точно имате предвид като казвате качеството на сайта, както трябва да се промени?
 
Re: блог за футболни прогнози

Е познавам хора които с 30-40 клика на мес. имат по 200 лв на мес от афиллиейтс. Може би е въпрос да попаднеш на сериозни играчи. Иначе мен ме интересува как за 3 седмици стигна до 1 място в гуглето на футболни прогнози. Да го направиш и за мен за блога ми за футбола ако може ;)
 
Re: блог за футболни прогнози

няма значение колко регистрирани ще имаш, важно е активните депозиращите играчи и ако не се лъжа има някакъв срок за време през който трябва да депозират за да можеш да си изтеглиш спечелените пари. аз имам 18 регистрирани и само един активен играч, приходи 30лири, но трябва да имам поне още един за да мога да си ги взема.
 
Re: блог за футболни прогнози

Човек, който си търси футболни прогнози в 98% от случаи търси ги преди да заложи, а значи има си място къде да залага. За да постигнеш повече регистрации, освен банери и реклама трябва да сложиш някаква доп. страница където да направиш акценти върху преимущества на промотиран от теб букмейкър.

Не е случайно, че автошколи се рекламират по спирки на ГТ, а не по бензиностанции )...
 
Аз като човек, залагащ на мачове и следящ такива блогове си имам регистрация и може би и при теб това е проблема. Пробвай да се договориш за някакъв допълнителен бонус за регистрация през твоя линк и може да вдигнеш броя регистрации. Тъй като съм в спортен форум направо ще попитам тук, че да не правя нова тема. Трябват ми два спортни екипа и съм се спрял на Найк, до сега само техни обувки съм имал. Предлагат ги на много места и се чудя от къде е най-добре да поръчам. Харесах 2 в един сайт r-gol.com, но не съм поръчвал от там. Може ли някой да сподели мение?
 

Горе