SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

един ден се смееш, на другия ... те погребват

Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

Яко... им се клати акаунта ако питаш мен.
с единия крак е дупката :D
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

Да, бе.
Преди два дни ми дадоха календар на траурна агенция. Какво ли очакваха? - да го закача в офиса...
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

MacTeP каза:

не се щегувам, така както са разположение рекламите - могат да ти баннат акаунта за невалидни кликове
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

nbsp каза:
MacTeP каза:

не се щегувам, така както са разположение рекламите - могат да ти баннат акаунта за невалидни кликове

Затова изискваме уеб страниците да не съдържат подбуди от никакъв род подтикващи потребителите към кликване на реклами. Това включва насърчаване на потребителите да кликват на реклами или да посетят сайтовете на рекламодателите като и означаване на рекламите с друг текст освен "спонсорирани връзки", "реклами" или "обяви".
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

nbsp каза:
не се щегувам, така както са разположение рекламите - могат да ти баннат акаунта за невалидни кликове

Сега?
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

MacTeP каза:
nbsp каза:
не се щегувам, така както са разположение рекламите - могат да ти баннат акаунта за невалидни кликове

Сега?

Натисни тук за да видиш списъка
:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

е да ги еба... ся ще го махна тоя списък неговата... леля.
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

номера е че слагаш кликни тук на 2мм от рекламата на гугъл... което може да ти генерира невалидни кликове.

като позиционираш адс, мн внимателно гледай какво има над, до и под тях.
особенно какви заглавия и картинки си сложил.
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

сега дали е ОК?

за картинките внимавам.... ама за кликането... леко съм сляп... а и съм го сложил там колкото да седи да има нещо
 
Re: един ден се смееш, на другия ... те погребват

бе сложи само реклама
 

Горе