SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

vulco

New member
искам да направя страница която да е обвързана с sms център в смисъл хората да си пускат обяви обаче за да ги публикуват трябва да пуснат един sms той да им генерира код и като го напишат в сайта да им запише обявата. надявам се да сте разбрали какво имам в предвид но никъде в интернет не намерих някакъв такъв модул
мерси предварително и чакам вашите отговори
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

da towa e super s takyw sait ama men mi be6e ideqta dali znaete nqkoq gotowa razrabotka za da napravq takyw sait w smisal na men mi trqbwa samo 4owek da pi6e nqkakwa informaciq da upload va snimki i da si pra6ta prez sms za da moje kato widq 4e si e platil da mu sloja stokata w drugiq mi sait za prodajba
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

ми с смс нема как да стане ;) иначе ebg.bg - получаваш потвърждение на превода веднага ... чрез смс или майл на твой номер, че еди за кое си ID си получил плащане и можеш да апроувнеш материалите към другият ти сайт ;)
След като се регнеш като търговеж клиентите ти могат да осъществяват плащания и чрез смс-и ;)
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

da qsno towa mi e i ideqta
da si plati 4oweka s sms az da razbera 4e si e platil i da mu wkaram ry4no w drugiq sait stokata
oba4e ne moga da namerq platforma kadeto 4oweka da moje da si dawa infoto za stokata i snimkite i za da q zapi6e w neq sistema i az da moga posle da q widq da si plati s sms
imate li nqkakwi idei za takawa platforma
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

готов цмс ли говорим ? бизнес-бизнес или бизнес-клиент платформа ? С първото визирам нещо като www.alibaba.com :) другото си е чист е-магазин с възможност да подмагазинчета за всяка фирма :)
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

Свържи се с хората от pay.bg -може да ти предложат нещо готово :)

Ако има нещо - прати ми едно ПМ :)
(дето се вика един офис делим с тях, буквално ;) )
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

da ne6to kato pyrvoto az imam elektronen magazin no za nego nqma takyw modul a i nqmam napredstawa kak da go napravq za towa tyrsq nqkakwa gotowa baza za klient da moje da poblikuwa nqkakwa obqwa i za da ospee da e poblikuwa da si plati 4rez sms
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

има един доста хубав ЦМС и струва малко повечко...към 1000 долара е ... много лесно може да се направи интеграция да кажем с ebg.bg ...
Ако изкачаш няколко седмици и не ти е толкова спешно ще стартира един много удобен проект. Първи по рода си в България, който ще реши твоят проблем ;)
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

инсталирах си osdata и ми харесва обаче знаете ли някои български и международни страници за модули към него
 
Re: здравейте имам един въпрос надявам се някои да ми помогне

има един доста хубав ЦМС и струва малко повечко...към 1000 долара е ... много лесно може да се направи интеграция да кажем с ebg.bg ...
Ако изкачаш няколко седмици и не ти е толкова спешно ще стартира един много удобен проект. Първи по рода си в България, който ще реши твоят проблем ;)

Минаха :)
 

Горе