SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

изработка на сайт за обяви...цена?

dimas

New member
Здравейте,

Искам да попитам хората запознати с PHP програмирането, на каква цена мога да си поръчам сайт за безплатни обяви. дизайна на сайта ще бъде от мен, но програмирането на PHP не е за всеки и искам да се доверя на човек с опит в тази дейност.
Системата на сайта да е автоматизирана, т.е обявите след пускането им да се появяват веднага в сайта, както и да има възможност за поле в което даден потребител при получаването на код/от смс например/ да може да въведе кода и автоматично да му става обявата ВИП.
Също бих желал да имам достъп за администриране на обявите., т.е да правя корекции по тях или да ги изтривам.

Каква е реалната цена на гореописаното от мен и има ли тук хора, който могат да го направят?

Мерси предварително.
 
Re: изработка на сайт за обяви...цена?

Реална цена е доста относително понятие.
Сайта в подписа съм го правил сам, има нещата, които ти трябват.
Мога да ти покажа работещо копие с друг дизайн на лично и при интерес може да има сделка. :)
 
Re: изработка на сайт за обяви...цена?

Добър сайт за обяви на цена под 1000 лева едва ли е възможен, да не казвам че ще бъде завършена система носеща добри приходи за около 1500-2000+ (зависи от уеб дизайн фирмата изпълнител)
 
Re: изработка на сайт за обяви...цена?

Значи схемите са три най общо казано:
1) Намираш нещо готово което ти върши работа и някой ти го инсталира.
2) Поръчваш на накой "специалист".
3) Поръчваш на някоя фирма.

За различните типове клиенти най добрия избор от горните е различен. Та въпросът е - какви са ти целите и какво ще вложиш?
 
Re: изработка на сайт за обяви...цена?

Най-важен е бюджета естествено ;)
Не. Най-важен е предприемачът. От това, какъв е той зависи необходимия бюджет.
Бюджета естествено също е важен. Той идва втори :)
 

Горе