SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

webmoney

New member
значи искам всички разширения на файловете да се интерпретират като РНР-гиби

демек в файл index.aspx да напиша примерно: <?php echo "SHIT!"; ?> и да ми изведе квото трябва
предполагам че в .htaccess на главната папка (с файловете) трябва да впиша нещо

прав ли съм? и как точно да го впиша?
 
Re: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

аз в htaccess файла слагам това

AddHandler application/x-httpd-php .html .htm
AddHandler application/x-httpd-php .js

и ми работи перфектно

ако трябва питай съпорта на хоста ти
 
За: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

За: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

А какъв е смисълът и има ли реална полза от интерпретиране на .js като .php? Ускорява ли се работата на тези скриптове?
 
Re: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

diabolic.bg, не знам, мисля че не

на мен ми трябваше по друг повод

имах един хедър, а исках освен него да направя доста специфично препращане, та го реших с JS, но ми трябваше той да се парсва и като PHP, та да стане :)
 
За: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

За: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

а на мен ми трябва за дропнати домейни с много останали индексирани страници в търсачките (да не стават зян)
 
За: Re: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

За: Re: как да пусна РНР код на файлове .aspx .html .htm

diabolic.bg, не знам, мисля че не

на мен ми трябваше по друг повод

имах един хедър, а исках освен него да направя доста специфично препращане, та го реших с JS, но ми трябваше той да се парсва и като PHP, та да стане :)

Може би, ако се интерпретират, еАкселератора на Апаха ще ги кешира също и тях, но не знам дали това ще даде някакво реално ускорение на джава скрипта.
 

Горе