SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

bobbydigital

New member
Има ли някакъв туул или нещо подобно? за google става въпрос. до 2 дена излизаше на първа позиция за дадена дума и си излизаше от години там сега го няма ? въобще не мога да разбера какъв е проблема :(
 
Re: как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

Да провериш дали още се индексира самата дума в сайта ти - duma site:tvoyasait.com

Допълнителни проверки (по желание)
site:tvoyasait.com - индексираните страници
link:tvoyasait.com - сайтове, сочещи към първата ти страница
cache:tvoyasait.com - кеша на сайта за сравнение
info:tvoyasait.com - информацията на Гугъл за сайта
 
Re: как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

Да провериш дали още се индексира самата дума в сайта ти - duma site:tvoyasait.com

Така може да се проверява, но наличие на резултат от заявка "duma site:tvoysait.com" не означава, че сайта ти ще излиза в серпа по duma.

bobbydigital, изчакай още ден/два.
 
Последно редактирано:
Re: как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

значи на всички излиза
site:tvoyasait.com - индексираните страници
link:tvoyasait.com - сайтове, сочещи към първата ти страница
cache:tvoyasait.com - кеша на сайта за сравнение
info:tvoyasait.com - информацията на Гугъл за сайта

само на info не излиза , също така на ключовите ми думи въобще ме няма, а page rang-a си седи и не мога да разбера какво става :(
 
Re: как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

за кой сайт става въпрос
 
Re: как да разбера дали ми е наказан сайт-а ?

Nai-dobre e da izpozvash Google webmaster tools. Tam ima mnogo neshta koito shte ti budat polezni.

tursi gi v Google :)


Anguel Anguelov
Manager, NetMerit Ltd
Google Adwords Professional:
google.jpg

https://adwords.google.com/select/ProfessionalStatus?id=Vpir-k62DmYeBwR9JlcbQQ&hl=en_US
 

Горе