SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как точно се инсталира mod_pagespeed

lipa

New member
Може ле някои да ми обясни как да инсталирам mod_pagespeed, на моя сайт joomla 2.5. От вчера се мъча да разбера как точно става инсталацията на този модул за ускорение на сайта ?
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

модула не се инсталира на сайта, инсталира се на сървъра, където се хоства сайта.
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

модула не се инсталира на сайта, инсталира се на сървъра, където се хоства сайта.
Имаш предвит ФТП сървърът ли ?
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

Не, имам предвид на хостинг сървъра. Той включва FTP/Web/Database .
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

Не, имам предвид на хостинг сървъра. Той включва FTP/Web/Database .
Обясни малко по-подробно ако обичаш как става самото инсталиране доста време се мъча да стартирам този модул към моят сайт и нищо не излиза
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

Обясни малко по-подробно ако обичаш как става самото инсталиране доста време се мъча да стартирам този модул към моят сайт и нищо не излиза

Къде ти е качен сайта - на компютъра в къщи или ползваш хостинг доставчик?
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

:)))

Най-вероятно ти е извън контрола, предвид начина на формулиране на въпросите. А и не си заслужава много, няма да постигнеш феноменални разлики спрямо обичайните настройки.
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

Ползвам хостинг

Питаш хостинга дали го имат, ако го нямат инсталиран забравяш за него. До колкото съм го ползвал този модул не върши никаква работа ако сайта е пълен ташак.... каквито обикновено са joomla и Wordpress сайтовете с 10000 пъгина накичени и тъпкани със спам регистрации, коментари и прочие.
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

Ясно сайта е на джумпа 2.5 да тъпкан е с тежки гадни плагини които го забавят много, скороста ми е доста зле 0.57 на страница
 
За: как точно се инсталира mod_pagespeed

За: как точно се инсталира mod_pagespeed

........да тъпкан е с тежки гадни плагини които го забавят много .......

В тази ситуация дори mod_God не може да ти помгне. Не си губи времето с mod_pagespeed.
 

Горе