SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

може би хаканата пощта

lipa

New member
Не знам не съм сигурен, но когато прегледах историята на посещенията на моята поща abv.bg имам посещения от два IP адреса които никога не съм използвал аз самия: 141.8.189.194 и 141.8.189.197 и двата са руски. Някой има ли идея какво освен хакерска атака може да е това ? Все пак е много притеснително, ако някой ти влезе в личните данни. Паролата ми е доста сложна, не ми се вярва лесно да са я разгадали.
 
За: може би хаканата пощта

За: може би хаканата пощта

Паролите за web базираните пощи отдавна не се налучват, просто се крадат от компютъра на ползвателя със spyware, malware, adware и прочие придатъци към софтуер свален от знайни и незнайни торент сайтове. После се чудите що ви хакват FTP , поща, cPanel акаунти и прочие.
 
Re: За: може би хаканата пощта

Re: За: може би хаканата пощта

Евентуално да си ползвал някакви проксита или пък някоя публична мрежа която е с неизвестен публичен адрес ?
 

Горе