SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

намиране на домейн с PR

petrov321

New member
здравейте,
как мога да намеря домейни с ПР и евентуално беклинкове ?

преди имаше един хубав сайт в които постваха списъкс домейни всеки дн но нещо не работи вече...

търсих например по: expired domains with pr но не намерих един сайт със списъци с такива домейни...
 
За: намиране на домейн с PR

За: намиране на домейн с PR

Продават се разширения за браузъри, които работят с най-известните аукциони и ти анализират домейните от списъците им. Най-често анализите включват PR, BackLinks, Alexa Rank...
 
За: намиране на домейн с PR

За: намиране на домейн с PR

намиране на домейн с PR>4 е все едно намиране на манекенка/стюардеса/актриса навита на шведска тройка с кой да е

има два заобиколни начина - единият е да търсите домейните не там където ги търсят всички а на друго място - така правя аз - търся домейни с тИЦ (руски аналог на PR) сред всички домейни освен .RU - понеже десетки хиляди маймуни всяка минута следят свободните .RU (и още толкова продават постоянно домейни с фалшифи рейтинги на първите) няма никакъв смисъл да съм в калабалъка - за целта си намерих оттук-оттам всички домейни (чувал съм че общо били 90 милиона - е па оказа се че са 2 пъти повече)

другият начин е да се търсят свободни домейни с изтекъл PR>4 - има такива бол но процедурата по проверяване на history-то на домейна е много тромава

иначе аз миналата седмица получих така един PR5 - купих домейн с изтекъл PR4 той пък взе че се върна като 5-тица
 
Re: намиране на домейн с PR

Изтекли домейни с ПР има хиляди, но мислиш ли че някой ще сподели начина им за намиране ;) . Това че трудно се намират домейни с ПР-4 и нагоре е трудна работа са смешки. За това не всеки работи като каскадьор например :) като не му се удава ;)
 
За: Re: намиране на домейн с PR

За: Re: намиране на домейн с PR

Изтекли домейни с ПР има хиляди, но мислиш ли че някой ще сподели начина им за намиране ;) . Това че трудно се намират домейни с ПР-4 и нагоре е трудна работа са смешки. За това не всеки работи като каскадьор например :) като не му се удава ;)

това е очевидно - никога никой няма да ти навре СВОЯ хляб в устата

аз винаги давам безценни акъли (които навремето нямаше кой да ми даде) но ги подавам така че само будните мозъци да се възползват от тях - просто смятам че талантливите млади хора заслужават да бъдат подтиквани напред

естествено че при така подадена информация тези които чакат къде да "цъкнат" за да изкарат някой бърз лев винаги остават на сухо
 
Последно редактирано:

Горе