SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

нов или дропен домейн без беклинкс

futbola

New member
Въпроса ми е кое е по добре да си взема нов домейн или дропен такъв за който не излизат беклинкс и не е имало съдържание от няколко години. ?

Registrar History:
2 registrars with 1 drop.
NS History:
9 changes on 6 unique name servers over 5 years.
IP History:
44 changes on 30 unique name servers over 6 years.
Whois History:
25 records have been archived since 2007-02-24 .
 
Re: нов или дропен домейн без беклинкс

Дропеният е за предпочитане. Погледни го все пак какво има в web архива, да не са правени глупости с него. Старият домейн е по-добре, дори и да няма линкове.
 
Последно редактирано:
Re: нов или дропен домейн без беклинкс

Все пак е хубаво да е имало сайт на дропения домейн (стига да е бил читав). Иначе едва ли има предимство пред новия.
 
Re: нов или дропен домейн без беклинкс

Все пак е хубаво да е имало сайт на дропения домейн (стига да е бил читав). Иначе едва ли има предимство пред новия.

Може и да си въобразявам, но до сега не съм имал пеналти и други наказания за агресивно сео или пък за бързо развитие на сайт с дропен домейн, дори и досега да не е имало сайт на него. А не е като да не съм ги назорвал :) От миналия месец насам съм накупил 10-тина дропени домейна на възраст от 3 до 7 години и да чукна на дърво, се справят много добре, издържат на бързо развитие и на линкове и на нови публикации
 
Re: нов или дропен домейн без беклинкс

Май си прав, аз сега купих някакви дропени домейни, дето не са ползвани и странно добре се класират :)
 
Re: нов или дропен домейн без беклинкс

не са ли случаите три:
дропен без постнато навремето (на купуване) релевантно съдържание и без бекове или нов
дропен без релевантно съдържание но с бекове или нов (макар, че на практика без съдържание нямам как да е регван, ма може:))
дропен с постнато навреме релевантно съдържание и без бекове или нов.
 

Горе