SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

нов сайт - за или против

vicove.com

New member
Чудя се дали да не се захвана с нов сайт :), поне с вицовете видях, че се посправям ;-)
Ще да е манджа с грозде, теми всякакви и нищо конкретно, но с копи/пейста не се справям, т.е. как ли ще ги спра другите;-)?, това малко ме демотивира...Или да почвам да търся домейн :)...

------
Питане в един форум:
Искам да издам книга с вицове. Подскажете ми как да разпечатам целия vicove.com?
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Фундаментален въпрос.... замисли се, кое ще е по-лесно за теб, да доразвиеш вече започнат сайт, със стар домейн индексирани страници, релевантно съдържание.... или да започнеш нов "From scratch". Ако стария е тотално загубен като кауза виж какво можеш да запазиш от него и надграждай, няма смисъл да започваш от нулата.
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Фундаментален въпрос.... замисли се, кое ще е по-лесно за теб, да доразвиеш вече започнат сайт, със стар домейн индексирани страници, релевантно съдържание.... или да започнеш нов "From scratch". Ако стария е тотално загубен като кауза виж какво можеш да запазиш от него и надграждай, няма смисъл да започваш от нулата.
Нямам подходящ стар домейн, от нулата ще трябва да е :)...
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Ако бях на твое място вече щях да търся домейн:)
Кво толкова се чудиш?

Ако пробваш ще видиш има ли смисъл или не, ако не пробваш цял живот ще се чудиш какво е можело да стане!
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Действай бързо, че онези вестници-ежедневници от по 0.40 лв. и по 40 страници вече се чудят от къде да вземат по 2 страници вицове всеки ден и да пишат "снимка и информация: интернет".
Само "24 часа" и "Труд" като са вземали нещо от мен, са цитирали от кой сайт.
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

пробвай с гатанки
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

но с копи/пейста не се справям, т.е. как ли ще ги спра другите;-)?

Искаш да кажеш, че ти измисляш всичките тези вицове и не си копирал нито един от другаде? :)
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Искаш да кажеш, че ти измисляш всичките тези вицове и не си копирал нито един от другаде? :)
Ще се повторя - вицовете, изпратени от vicove.com, са преведени от мен(има и малко измислени), над 20 000 от общо над 27 000.
Искам да кажа, че ако някой ме хване да съм ползвал копи/пейст печели каса бира :))).

Май намерих подходящ домейн, определено лесен за помнене:)))
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Да-давай:)
Мен поне доста ми допада да започна от нулата сайт или фб страница.
Нещо уж почнах, за визията ще изчакам някой да помогне, че не е за мен :).
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Нещо уж почнах, за визията ще изчакам някой да помогне, че не е за мен :).

Забрави за думата "уж". Като я чуя се обривам.
"Аз уж те обичам, ама не съм сигурна дали е достатъчно" , ми беше казала една девойка и си тръгна, след като взема 5г. от живота ми.
 
За: нов сайт - за или против

За: нов сайт - за или против

Забрави за думата "уж". Като я чуя се обривам.
"Аз уж те обичам, ама не съм сигурна дали е достатъчно" , ми беше казала една девойка и си тръгна, след като взема 5г. от живота ми.

Трябвало е да забравиш за девойката още тогава, когато е казала "уж..".
И все пак по-добре, че си е тръгнала...
По-добре ужасен край, отколкото ужас без край :)

А иначе - не наужким се уредих с много добър домейн - Списание.Нет
Мисля, че по-добър вариант нямаше :))).
 
Последно редактирано:

Горе