SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

последни постове

nbsp

New member
Ок, вече има последните постове на заглавната страница. Малко по различно седи, но това е за момента. Обаждайте се ако забележите бъфове и неизправности.

последни пост е линкнат от чавката...
 
Re: последни постове

Очаквам мнения...
Какво мислите за новото разположение, да бъде или да не бъде скрито по подразбиране?
 
Re: последни постове

В първия момент ме шашна но е добре.
Ако може да се направи някакво ajax скриптче та да се прибира туй животно, ако на някой не му хареса.
Лошото е че ако е посетя през него постовете после пак ми ги дава като непрочетени долу.

П.П: Сега виждам че работи вече това под ника за Блог feed-a, ама не чете кирилица.
Примерно на мене пише: ???? ?????? ??!, което се предполага да е Еййй свърши се!, което ми е последния пост от блога :D
 
Re: последни постове

П.П: Сега виждам че работи вече това под ника за Блог feed-a, ама не чете кирилица.
Примерно на мене пише: ???? ?????? ??!, което се предполага да е Еййй свърши се!, което ми е последния пост от блога

дадено ;)
 
Re: последни постове

ъъм ... и аз имам проблем с "последните постове" ... не тея горе, ами във самите категории не ми излиза къде има непрочетено ... И ще е готино ако това отгоре може да се скрива :)
 
Re: последни постове

може да се скрива, в десния ъгъл на кутийката има едни стрелкички нагоре
 
Re: последни постове

Каква администрация, бе? Ти май още не си изтрезнял от срещата. На гледай:
 

Прикачени файлове

  • swiwane.PNG
    swiwane.PNG
    10.1 KB · Преглеждания: 0

Горе